Nothing Left To Hold

  • Autor: Branwen777
  • Fandom: Harry Potter
  • Jazyk: AJ
  • Postavy: Harry Potter/Edward Cullen, Draco Malfoy/Jacob Black, Edward Cullen/Bella Swan, Emmett Cullen/Rosalie Hale, Carlisle Cullen/Esme Cullen, Alice Cullen/Jasper
  • Rating:
  • Slash: ano
  • Dokončeno: dokončeno
  • Počet kapitol: 27
  • Shrnutí: The Dursleys were not Harry’s only remaining relatives, as it turns out Cullen happens to be an ancestral name in the Potter line, and when the Dursleys abandon Harry in an orphanage at the age of seven Carlisle agrees to take Harry in and raise him. Harry receives his Hogwarts letter at the age of eleven though, and while his family moves to Forks, Harry attends Hogwarts School of Witchcraft and Wizardry in Scotland. Harry writes regularly and for every summer, holiday, free weekend, and family event he comes home to them, but after Harry goes back to Hogwarts for his sixth-year things begin to change. His letters become shorter, calls become less frequent, and he seems to always have an excuse not to visit. It seems as if Harry is cutting himself off from them, and none of the Cullens can figure out why. It isn’t until the end of Harry’s seventh year that he finally comes home to them, and what he’s been hiding from them could tear their family apart.
  • Klíčová slova: crossover, twilight, AU, rare pairings, hurt/comfort, Harry Potter musician, soulmates, songfic

Hodnocení čtenářů:

l.enik.c:
“Uf, už je to poměrně dlouho, co sem to četla, ale vím, že mě to chytlo a nepustilo. Není to úplně něco, co bych vyhledávala, ale prostě mě jednou ze zajímavosti napadlo podívat se na nějaké crossovery Harryho Pottera. Twilight se svého času nevyhnulo ani mně, tudíž jsem mrkla, co se asi tak v tomto směru dá najít. A v češtině jsem narazila jen na Není se čeho držet a začetla jsem se. Jednalo se však pouze o překlad, který má 12 kapitol a kupodivu mě to chytlo natolik, že jsem si našla originál. Zprvu se mi to zdálo jako taková blbůstka, kdy je Harry rocková hvězda, která si to rozdává s Dracem Malfoyem, do toho tam ti upíři, Harry se chová jako totální idiot na pár facek... Ale ono to je ve skutečnosti poměrně depresivní dílo jednoho rozervaného člověka, jehož spřízněná duše (bez které pravděpodobně umře), má vztah s někým jiným a on to nechce překazit a musí se na to dívat, pokud nechce přijít o svoji rodinu. Draco mu ve skutečnosti pomáhá to nějakým způsobem překonat a ochraňuje ho. Na autorce je vidět, že opravdu nesnáší Bellu Swan, na jejímž charakteru a osudu vůbec se v závěru opravdu pěkně vyřádí. Jsem ráda, že jsem na povídku narazila a někdy se k ní určitě s radostí vrátím a během čtení si poctivě pustím songy k jednotlivým kapitolám. A mimochodem, odkaz na skvělou verzi pdf, kde jsou i fotky dokreslující příběh, zejména žhavé focení Harryho a Draca pro magazín :-) https://toaz.info/doc-view”