Panna

  • Autor: D.J. Orlovský
  • Fandom: Harry Potter
  • Jazyk: ČJ
  • Postavy: Severus Snape/Lily Evansová
  • Rating: neuveden
  • Slash: ne
  • Dokončeno: dokončeno
  • Počet kapitol: 1
  • Shrnutí: I Severus Snape je jen člověk a má své potřeby.
  • Klíčová slova: sexuální pomůcky, pwp

Hodnocení čtenářů:

AdelleR:

“...”

DenDella:

“Také jsem se při prvním čtení trošku bála, že se to zvrtne v nekrofilii. Ale nakonec docela úsměvné. A ty detaily byly vylíčené skvěle.”

willow:

“***”

Benny:

“Co říct?Čekala jsem, že Lily bude mrtvá..zklamalo?Och, to vůbec!Navíc někde mám podobný obrázek, jenže na něm Severus pouze masturbuje nad fotkou Lilly a Jamese(By mě zajímalo na koho víc myslel..)”

Sectumsempra:

“bylo to napsany fakt dobre, ale neco mi tam chybelo... docetla jsem povidku a nic (mam na mysli ten pocit, kdyz doctete povidku, ne nic ve stylu, ze se rozrazi dvere a dovnitr vejde cely maskarni pruvod z ria de janeira)”

Nerla:

“Proč ve všech povídkách vlastní Snape buďto půlku nemovitostí v Británii, nebo nic kromě jedné zašedlé košile a rozvrzaného nábytku? Já vím, že to bylo označené jako PWP, ale přesto mi tam chybělo něco, co by z toho dělalo víc než jenom PWP... nenašla jsem. Styl a sloh výtečný, ale pro mě jen další horší průměr.”

Akkarra:

“Hodně depresivní a vlastně smutné, ale jak bylo řečeno - člověk má své potřeby.”

Sargo:

“Ta povídka je vlastně geniální - styl a obsah v perfektním souladu a rozhodně pravděpodobnější, než 99% zdejší tvorby - ale ačkoli zároveň nepostrádá jistý vtip a v dobrém rozpoložení bych se i zasmála, tak vyznění je tak hrozné a depresivní (nevýhody kvalitního psaní :-)), že nemůže nebýt zneuznána; a člověk vlastně doufá, že si ji nepřečte omylem znovu. :-)”

belldandy:

“3/4. Nějak nevím, co říct. :)”

kami:

“Tento pohľad na Snapea je vo FF atypický a odvážny, ale nič pre mňa. Asi by som to potrebovala mať rozvinuté v dlhšej poviedke. (A rozhodne som na tom nevidela nič vtipného.)”

Aha_Lucia:

“och to bolo.. hrozné! Nie to, ako to bolo napísané, ale čo to bolo.. v zmysle smutne zvrátené.”

ZJTrane:

“Túto poviedku som čítala dávnejšie a dodnes si pamätám ten zlý pocit čo som z nej mala. Akúsi ľútosť a znechutenie. Orlovský píše perfektne. Spravodlivo by si dielo zaslúžilo viac bodov, ale ja sa k nemu už nechcem vrátiť.”

SaraPolanska:

“Asi by to tak nějak mohlo být. Negativní emoce, které jsem nasála od Severuse z této povídky, ve mě momentálně převažují... Není to špatně napsané, jen mi tam vadí pár drobností, jinak by byla 3.”

Kate Mathews:

“Výborná povídka, s krásným koncem”

bedrníka:

“Vtipná povídka o Severusově neutěšeném pohlavním životě, nejspíš smutně blízká pravdě.”