Jeden večer na ministerstvu

 • Autor: Maeglin Yedi
 • Překladatel: Adelaine
 • Fandom: Harry Potter
 • Jazyk: ČJ
 • Postavy: Harry Potter/Draco Malfoy
 • Rating: 18+
 • Slash: ano
 • Dokončeno: dokončeno
 • Počet kapitol: 1
 • Shrnutí: Jeden večer. Jedna párty. Jedna úhlavní Nemesis. Spousta šampaňského. A Harry to všechno musí teď jenom přežít.
 • Klíčová slova: Drarry, sex, nehoda

Hodnocení čtenářů:

finde:
“paráda”
Haluzka:
“Skvělá oddechová jednorázovka. Přímo esence toho, jak má taková jednorázovka vypadat - nesnaží se do kratkého textu nacpat hlubokou myšlenku, rozvoj hlavní postavz, šest vedlejších charakterů a velkou bitvu. Prostě si jen plyne na základě naprosto banální zápletky. A to dokonale uvěřitelně, protože jestli jste někdy zažili opravdu dobrou party... no nic. Za mě neoodiskutovatelná pětka.”
l.enik.c:
“Drarry moc nečtu, ale tomuto jsem z nějakého mně neznámého důvodu dala šanci a je to děsná prča :D Opravdu napsané fakt vtipně, Harryho myšlenkové pochody, myšlenka, že si dva váleční hrdinové, kteří si v životě neměli šanci moc bezstrarostně užívat, najdou kompenzaci ve vandalismu a budou pobuřovat i širokou veřejnost... :D A samozřejmě Pastorkův a Snapeův vstup na scénu... pecička. Jenom byl podle mě Draco až nějak neúměrně sexuálně nedočkavý, a to i přes míru vypitého alkoholu. Ale co, takové "slátanině" se to přece jen dá odpustit :)”
AdelleR:
“Po chvilce čtení mi došlo, že jsem to už kdysi dávno četla, ale stejně jsem se zase smála jako blázen :D”
Keta Mar:
“Super”
Tereza:
“Za mě snad nejlepší drarry jednorázovka. Obdivuji autorku a překladatelku, jak mě zvládly napřeskáčku neskutečně rozchechtat i vzrušit během tak krátkých časových intervalů.”
hannibal:
“-”
Nymphilia1:
“:D”
Extasy:
“Excelentní, dokonalé, geniální!”
Lilda:
“Ach bože...tohle se nedá hodnotit jinak, než jako naprosto geniální.”
LiviaCullen:
“velmi vtipne ku koncu, pekná poviedka”
shadow:
“Taky chci být alespoň muškou na Severusově rameni. Moc jsem se při čtení bavila.”
Cora:
“Já jsem se tak skvěle pobavila! Úžasná oddychovka; plaší splíny, zvedá náladu a chuť se napít. Minimálně. Rozhodně nečtu naposledy - třeba nad scénou s příchozivším a na vzniklou situaci reagujícím Snapem se culím jak měsíček na hnoji. Jak já bych zrovna TENHLE obrázek chtěla vidět taky :-)”
belldandy:
“Co říct, míra mého sebepozorování naznačuje, že evidentně zkrátka miluju povídky, kde je někdo pod vlivem. :) Kdysi jsem si už takhle naprosto bezprostředně užila snack "Anální zábava a Ráno poté" a tahleta drarry je při tom, dle mého pocitu, zkrátka a jednoduše lepší! Možná to je chybné nastavení hlavy, ale mě se právě tento způsob sblížení dvou mužských postav, zdá uvěřitelnější než většina jiných. Sežrala jsem to skoro všechno i s navijákem, ten jejich společný velký odvaz, akorát POZOR SPOILER se mi zdálo, že na dva chlapíky, co nemají žádné sexuální zkušenosti a minimálně jeden z nich si do teď myslel, že je heterosexuál si počínali před tím nedotaženým sexem nápadně zkušeně KONEC SPOILERU. Věřila jsem jim, pobavili mě, vzrušili, zkrátka ... Je z toho vedle Kalamity Jane nedávno přeloženého "V dopisech", má současná nejoblíbenější drarry jednorázovka. Kdo ví, kdybych na takovouhle drarry narazila kdysi na začátku své slashové kariéry, možná je ze mě dnes drarry shipper. :)”
Salome:
“Nedokázala jsem to dočíst, a to jsem se snažila dvakrát. Hrozně předvídatelné, nuda. Navíc přeložená rádoby cool teenagerovským jazykem, který mi nesedí.”
mariaa:
“...”
Mariella:
“Skvělá a vtipná povídka. :)”
jesssnape:
“4+ =)))”
Velká_koule_chaosu:
“Vlastně je to naprostá slátanina, ale moc dobrá! :D”
Akkarra:
“Tomu říkám dobře prožitý večer. :) Ale Snapeovi s Pastorkem tu jejich výmluvu nežeru. Prý že hledají pachatele... To zrovna. ;)”
Mrmla:
“--”
Benny:
“Jane, Tě kousnu!Teď jsem to chtěla přidat :-D Máš moc volna, evidentně.Nevím proč, ale originál mě bavil víc.Čimž nekritizuji Adelainin překlad, jen z toho nejsem tak odvařená jako v aj.Podivné.”
KalamityJane:
“Tuhle povídku od srdce zbožňuju, a tak jsem za krásný překlad neskutečně vděčná. Je to vtipné, je to originální i jiskřivé. Naprosto vyvážená kombinace a výtahová scéna je úplně nejdokonalejší. Tohle zkrátka nečtu poprvé, podruhé ani potřetí a rozhodně ne naposledy.”