Too Many Potters - Příliš mnoho Potterů

 • Autor: Cheryl Dyson
 • Překladatel: marci
 • Fandom: Harry Potter
 • Jazyk: ČJ
 • Postavy: Draco Malfoy/Harry Potter, a mnoho dalších Potterů ;)
 • Rating: 18+
 • Slash: ano
 • Dokončeno: dokončeno
 • Počet kapitol: 1
 • Shrnutí: Weasleyovic dvojčata uspořádají večírek na oslavu vytvoření nového lektvaru.Povídka je tak AU, až to hezké není.A obsahuje části pouze pro dospělé, samozřejmě.
 • Klíčová slova: Drarry, AU, Mnoholičný lektvar, sex

Hodnocení čtenářů:

AdelleR:
“Tak tohle byla sranda. Celou dobu jsem se bavila a čekala, kam až to dotáhnou. Skvělé překvapení, rozhodně se k ní ještě někdy vrátím.”
Tereza:
“zapsala se mi do paměti a opakovaně se k ní vracím”
Temna0Maky:
“Velmi mě to pobavilo:)”
Tiany:
“Rozhodně mi něco říká už jen to, že když jsem se k tomu po roce vrátila.. Jo, pořád to bylo dost dobré a zábavné. Jsem si jista, že mě tyhle pocity z tohohle díla neopustí.”
Mr. Robot:
“Pobavilo”
Velká_koule_chaosu:
“Čteno několikrát - originální, dobře zpracovaný nápad.”
Extasy:
“Skvělá odpočinková věc! Pobavila jsem se :)”
Rulie:
“Perfektní nápad .... to se musí ocenit ... žádnou jinou povídku na toto téma jsem nečetla”
Nel-ly:
“Hádám, že kdybych se s podobným nápadem už dříve nesetkala, udělalo by to na mě větší dojem. Ale setkala a podle mého to bylo mnohem lépe využito... každopádně Cheryl jako vždy prostě umí a hlavně to, v čem je nejlepší :D PS. Překvapuje mě, kolik povídek od ní je přeložených, a já se prokousávala originálem.”
Cora:
“S mnoholičným večírkem jsem se v povídkách setkala úplně poprvé, a ten nápad mě uchvátil (člověk jako já potom až žasne, jak strašně přízemní myšlení má...). Na mě osobně tahle povídka neměla bohužel nijak výrazný vliv, ale na druhou stranu by mě ani nenapadlo ji nedočíst. Ne výborné, ale dobré rozhodně ano.”
lymmet:
“...”
jesssnape:
“=)))”
bwews:
“líbilo:)”
Mariella:
“Pobavilo. :)”
Fleur Tera:
“milé a predvídateľné.. príjemná oddychovka a Fred s Georgom sa veľmi vydarili :D”
mariaa:
“...”
belldandy:
“Bavilo mě to a to hodně. :) Večírek s mnoholičným lektvarem pro mě sice není úplná novinka (Kde já to jen četla? Že by u Mandragory?) Nicméně pořád mě ten nápad baví a tady to bylo zpracované velmi, velmi .. mile. :) Doznávám, že zrovna ten úplný závěr bych měla raději jiný. Přála bych si, aby to vyznání lásky proběhlo ještě víc oklikou. Ale v podstatě platí, co jsem už řekla: Bavilo moc.”
Mrmla:
“Pěkné”
shadow:
“Objektivnější by bylo dát 3, ale já mám teď prostě takovou radost, že ještě někdo mně sedíci drarry (snarry) povídky překládá, že míň než 4 ohodnotit nemůžu.”
Lucie:
“Líbilo se mi to, příjemné vtipná lehká povídka.”
ZJTrane:
“Strašne sa mi to páčilo. Hlavne koniec. Nádherne to medzi tými dvomi iskrilo. A ako bonus dvojičky v trojke... krásna predstava :)”
KalamityJane:
“Super nápad, ale něco tomu chybí. Trojka je bohužel odpovídající hodnocení. Šlo z toho vytřískat víc”
Akkarra:
“Tak přemýšlím, jestli nemám dát 4. Protže mnoholičný večírek je geniální nápad. :D Nehledě na ráno dvojčat a Angeliny... ;)”
Benny:
“Jsou části u kterých jsem totálně byla mimo(!Spoiler!'Hermiona' ztrácející koncentraci kvůli 'svým' ňadrům ;D)Ale je to Cheryl a něco ve mně jí nedá víc jak trojku, i když tady se k vyšší známce i blížila.”