Útočiště

 • Autor: thesewarmstars
 • Překladatel: CorCaroli
 • Fandom: Harry Potter
 • Jazyk: ČJ
 • Postavy: Harry Potter/Severus Snape
 • Rating: 15+
 • Slash: ano
 • Dokončeno: dokončeno
 • Počet kapitol: 4
 • Shrnutí: Severus Snape je odhalen. Co se stane, když je nucen strávit ukrytý pod ochranou společně s Harry Potterem. Začnou se tolerovat nebo se vzájemně pozabíjejí?
 • Klíčová slova: romantika, mpreg

Hodnocení čtenářů:

Sarkan:

“...”

Cora:

“Nejsem cílová skupina. Tohle Útočiště mě oslovilo v máločem.”

Extasy:

“...”

Rulie:

“Sladké - asi by se to takto dalo jedním slovem okomentovat - považte zda číst tuto povídku, pokud nechcete vidět sladkého Snapa - ale já jsem dnes potřebovala odpočinkovou četbu a tento účel to splnilo”

Vai:

“:)”

lia:

“:)”

Trinyx01:

“,,,”

jesssnape:

“...”

Amarilli:

“Keď opominiem toho... nehorázne OOC Severa a neuveriteľne úžasného Pottera a ešte zopár mne nevysvetliteľných vecí... tak sa to prežiť dá... už som čítala aj horšie... :D Váham medzi 2/3...”

Benny:

“Docela klišé:zavřít Severuse a Harryho do domů pod fideliem kvůli Vy-víte-koho.Samozřejmě takovou kvalitu jako Tolik se ti po mě stýská? to nedosahuje.Přesto se to čte jednoduše a mne osobně to bavilo(nepopírám,že postavy byly místy nechutně OOC)Ovšem četla jsem otřesnější blbosti.3*”

Adelaine:

“Velice, ale velice sladké. Snape hodně mimo, všichni zneužívaní,... a to s veritaserem jsem fakt moc nepobírala. Ale fakt je, že se to hezky četlo.”

styna1:

“naprosto super, rozhodně stojí za přečtení Kapitolky jsou kratší, než jsem zvyklá”

Sargo:

“Nemám sil.”

Onnyinka:

“Pomeranče”

Fleur Tera:

“Už som to dávno čítala a bol to vôbec môj prvý mpreg, na ktorom som zistila, že to nie je moja parketa... Ale zlé to nebolo, až na ten koniec, ktorý mne nesedel... Lepšia trojka”

Mrmla:

“...”

Lanevra:

“Povídku jsem kdysi četla a pamatuji si dvě věci, všichni zainteresované osoby byli sexuálně zneužívány a konec je sladce šťastný.”

delatrix:

“Krásná povídka a řekla bych, že hlavně ten konec je nádhernej. Na celém tomhle webu je dobrá jen tahle povídka.”

patolozka:

“Nevím, co se mám o této povídce myslet, prostě mě neoslovila, neuvěřila jsem. Scéna Harryho narozenin například mi přišla příliš OOC, i dalších spoustu věcí. Vztah šestnáctiletého Harryho, kterého Severus bere jako dospělého? Překlad byl nicméně skvělý!”

mariaa:

“...”

Akkarra:

“OOC Potter, Snape taky vypadá, že přišel z trochu jiné planety, děj se táhne jak těsto na knedlíky a co se týká toho veritaséra - tak to je snad vtip ne??? Končím po první části - jsem po obědě a chci zažívat v klidu. :)”

Velká_koule_chaosu:

“2-3*”

belldandy:

“Mně se ten nápad - zavřete je někde spolu a časem jim nezbude nic jiného než se sblížit - moc líbí. Bohužel se mi zatím nepodařilo najít fanfikci, kde by to nějaký autor zpracoval k mé spokojenosti. Tentokrát mi to přišlo řekněme místy povedené a místy nepovedené. Dobře vystavěná výchozí situace, postupné sbližování přiměřeně zvládnuté, docela se mi líbilo, jak to gradovalo kolem křížení sil ... pokud jde o mne bylo tam až moc příběhů o znásilnění, postavy dost OOC a nepříliš zvládnutý konec. Potencionálně zajímavé, bohužel ne zcela zvládnuté ... Řekla bych - participiálně interesantní. :P/ Já si neodpustím drobnou opozici vůči Delatrix. Nejlepší na tomto webu jsou rozhodně první dvě části sevitus trilogie Resonance a Revolution. :)”

te.ss.sa:

“skvělá povídka. ráda se k ní občas vracím.”

Luna Snape:

“moc pěkná povídka”

Sectumsempra:

“uznavam, ze je jen a jen moji chybou, ze jsem si neprecetla klicova slova.... SPOILER (psany pri mlaceni hlavou do stolu): severus uplne mimo, uz pri prvnich naznacich, ze je mu zle, jsem se bala toho nejhorsiho - co nakonec v posledni kapitole prislo... prooooc??! zbouchavacim povidkam se snazim vyhybat, protoze mi vetsinou znechuti celou povidku - a tato nebyla vyjimkou: KONEC SPOILERU jinak slo o dobre napsanou povidku”

keishatko:

“krásne, moc sa mi to páčilo”

ZJTrane:

“Páčilo sa mi zbližovanie Severusa s Harrym. Určite sa k tejto poviedke rada vrátim.”

Cvrcinka:

“roztomilé zpracování, dobře se to čte.. :)”

Nade:

“Roztomile zpracovaná myšlenka o síle, kterou Harry má a Voldemort ji nezná. Nejdřív ale musí Harry strávit prázdniny zavřený v podzemním úkrytu se Snapem.”

Lilithka:

“Ještě mi zbývá pár kapitol.”