Pretty Woman

  • Autor: Blanch
  • Fandom: Harry Potter
  • Jazyk: ČJ
  • Postavy: Harry Potter/Draco Malfoy;SS/RL;SB/GW
  • Rating: 18+
  • Slash: ano
  • Dokončeno: dokončeno
  • Počet kapitol: 68
  • Shrnutí: Svět Harryho Pottera se obrátí naruby v den, kdy udělá svou osudovou chybu. Netuší, kolik jedna hloupá chybička může změnit celý jeho život od základů a netuší, co všechno mu osud tak přichystá.
  • Klíčová slova: Drarry

Hodnocení čtenářů:

Tereza:

“...”

Rulie:

“nápad dobrý _ ale ke konci jsem přeskakovala pasáže”

Lady Aludnev:

“...”

Akkarra:

“Nebaví, nebaví a ještě jednou nebaví. Nápad celkem dobrý, ale to je tak vše.”

jesssnape:

“??? počáteční nápad skvělý, těšila jsem se na dobrou povídku, ale... je to nuda, z Pottera se najednou stala uřvaná, slaboduchá nanynka... nedočteno”

shadow:

“Ne nesedlo mi to, stejně jako většina povídek od Blanch. Tento „Harry“ se mi skutečně nelíbí. Ještě bod ubírám za to, co nesouvisí s kvalitou povídky - opravdu mám moc „ráda“ sliby: „jj, na pokračování se pracuje, další díl už brzy...“), i když v případe téhle povídky mi nedokončení vlastně nevadí.//Edit: Nakonec jsem neodolala a povídku prolítla ještě jednou, když už je dokončená. Snižuji hodnocení o jeden bod.”

Ostravanka:

“q”

Trinyx01:

“...”

nika.bezi:

“uzasna :)”

Heredhether:

“S hrdostí můžu prohlásit, že jsem přečetla všechny existující kapitoly, i když od té doby uplynulo už hodně vody a při čtení nejnovější jsem si už s obtížemi vybavovala, co se dělo v těch starších. Asi do poloviny mě to hodně bavilo, vymýšlela jsem spletité teorie ohledně rozuzlení detektivní zápletky, načež mě oficiální verze těžce zklamala. Vztah Harryho a Draca (i ostatních postav) mě taky ze začátku dost bral, ale časem jsem si nemohla pomoct a prostě mi ta nastavovaná kaše chutnala čím dál míň. Mělo to skončit zavčasu a v nejlepším, takhle se to táhne jako ty otřesný televizní seriály, co už jedou snad jen ze setrvačnosti. A je to škoda, protože námět je velice zajímavý a má ohromný potenciál.”

Benny:

“Akademická otázka:Proč čteme slash?Za sebe tvrdím, že si chci číst o lásce dvou mužu, kde neřeší přespřiliš city a zůstnou macho chlapem.A tohle je přesně ta ukázka toho jak vnímám hetero fanfikční literaturu.Hlavní hrdinka je krasavice, která 365dní v roce trpí předmenstrulačním syndromem a roní neustále krokodýlí slzy i nad blbostma.Námět je originální, to bezesporu.Jenže Harry není Harry a o Mařence vytvořené z Harryho si číst nechci.Nedočteno a asi to tak zůstane.Dám za tři, protože se mi ten nápad z počátku líbil.”

belldandy:

“Tak zrovna tohle si asi nikdy nepřečtu, ale může to tady chybět? Podle mě nemůže. :) Třeba ji dokonce jednoho dne Blanch dopíše ... Pokud si to přejete, tak doporučuji trochu toho povzbuzování směrem k autorce. :)”