Na dosah ruky

  • Autor: Daioni
  • Fandom: Avengers
  • Jazyk: ČJ
  • Postavy: Loki / Anthony Stark
  • Rating:
  • Slash: ano
  • Dokončeno: dokončeno
  • Počet kapitol: 41
  • Shrnutí: "Dalo by se to říci docela jednoduše: byli zrovna uprostřed porady, když tu se ozvala silná rána a uprostřed stolu přistál Loki."
  • Klíčová slova: Avengers, Loki, Stark, Asgard

Hodnocení čtenářů:

Lady Aludnev:
“Jedna z nejlepších co jsem četla. Prostě nádhera :D”
Tiany:
“Je to absolutně skvělé, délka je perfektní a prostě, ach, doporučuji a maximálně!!”
Steeeva:
“Po dlhej dobe fakt dobré čítanie s touto dvojicou v hlavnej úlohe. Obsahovalo to všetky emócie. Fakt boli tam nádherné chvíle plné hravosti a vtipu ale aj tie málo šťastné ktoré boli tiež super. Úplne ma to celé pohltilo. Autorka to mala dobré premyslené od začiatku až do konca. Som rada, že som to našla mohla čítať :).”
Adelaine:
“Četla jsem ji jako svou první Avenger povídku a zpočátku jsem byla nadšená, ale mělo to své ale. Jenže pak jsem si přečetla povídky další a rázem jsem veškerá ale zapomněla, protože jsem si uvědomila, že autorka je génius, co naprosto přesně vystihl postavy: Stark je správně vtipný a chytrý, nikdy ne trapný; Loki tak krásně balancuje na hraně morálky a účelnosti; Vdova je mírně nevypočitatelná a záhadná, atd. Skláním klobouk i s hlavou a můžu jen doufat, že autorka ještě někdy něco na téma Tony/Loki napíše, protože zatím jsem neobjevila nic lepšího.”
shadow:
“Tohle byla má první Avengers povídka. Mám už takové „štěstí“, že většinou začínám tím v mateřštině nejlepším. Ani se mi nechce věřit, že stejná autorka napsala Za koncem světa. 4/5 - povídku mám pořád v paměti, tak zaokrouhluji na 5. Jsem zvědavá, jestli bude zmiňované pokračování (bonus).”
Tina_tt:
“t”
Crystal:
“Bylo to až neskutečně čtivé (ne vážně, došla jsem kvůli toho pozdě do školy), moc pěkný příběh, možná bych uvítala více pwp scén, ale to je na autorce, co nám prozradí. Dávám zasloužených pět!”
Memorin:
“vypadá to skvěle”
Usmevava_Barush:
“..”
KalamityJane:
“:)”
mariaa:
“...”
Nerla:
“(Zatím jsem u 30. kapitoly) Výtečná věc. Já totiž nemám ráda Avengers, ale Mae o tom furt mluvila, a i když jsem zpočátku vůbec neměla chuť jakékoliv ff na tohle téma číst, tak jsem neodolala. A pak jsem to přečetla v kuse, protože se nedalo přestat. Má to slabší místa, má to hodně silná místa, jako celek rozhodně nadprůměr. Líbí.”
kami:
“Autorka vlastní presne ten typ humoru, ktorý je vhodný pre Avengers fandonm. Udaný počet bodov je poctivý a plne zalúžený.”
Mandelinka:
“Moc mně to baví. Středy a soboty jsou ve znamení snídaně s Lokim a Starkem. Možná bude konec tak strašný, že hodnocení změním, ale zatím je jednoznačné. // DOKONČENO! Hodnocení stále jednoznačné. Těšila jsem se na každou kapitolu, strávila s tou povídkou spoustu času, bavila jsem se dobře, všechny konce potěšily. Není to emoční ždímačka, ale příběh určený pro lehké zábavné čtení. Jako takový plní svou funkci dokonale. :-)”
Akkarra:
“Když jsem tuhle povídku začínala číst, tak mě ani ve snu nenapadlo, jak strašně mě bude bavit a jak moc z ní budu nadšená. A už vůbec mě nenapadlo, kam až se s ní Mae dostane a já jako čtenář s ní. Ano, má to své chyby. Ano, ledacos by se dalo vytknout. Ale protože jsem s touhle povídkou skoro od samého začátku a protože mi neuvěřitelným způsobem zpříjemňovala pondělní a středeční pracovní rána, tak prostě nemůžu jinak než za plný počet. :D”
Mrmla:
“Moc pěkné.”
Sectumsempra:
“shruti sice shrnutim moc neni, na druhou stranu se mi nechce zbytecne prozrazovat, o co v povidce jde....”