Greater Lights

  • Autor: Mikhail
  • Fandom: Avengers
  • Jazyk: ČJ
  • Postavy: Loki / Tony Stark
  • Rating: 18
  • Slash: ano
  • Dokončeno: dokončeno
  • Počet kapitol: 12
  • Shrnutí: Byl souzen a vyhnán, aby se naučil vážit si životů druhých. Zbaven téměř všeho, co ho odlišovalo od smrtelníků, kterými tak pohrdá, se Loki ocitá na stejném místě, kde utržil svou drtivou porážku. Ale zdá se, že ani to osudu nestačí a tak je záhy konfrontován s jedním z mála lidí, kteří mají skoro stejně nezdravé ego, jako on sám.
  • Klíčová slova: prostě Loki a Stark, co víc :D

Hodnocení čtenářů:

Lady Aludnev:
“...”
Tiany:
“Uhuh, první povídka, kterou jsem na téma Avengers četla, ačkoliv Avengers miluji. Nikdy mě ale nenapadlo dát tyhle dva dohromady, Loki je moje srdcovka, něco jako Draco, Tonyho můžu též, ale chápete... Každopádně, jsem nadšená, že jsem toto dílko našla.”
Steeeva:
“Autorka to napísala dosť dalo by sa povedať profesionálne a na prvý pohľad to láka prečítať si to. Námet je to pekný, Aj napriek tomu, že je to zloduch mu Tony ako v poslednej dobe dobrák pomôže. Som rada, že ponechala charakterové črty postavám takto ich mám rada. Priznám sa chytilo ma to od začiatku.”
Lanevra:
“...”
Tina_tt:
“t”
Crystal:
“Upřímně jsem od toho čekala trochu víc, bylo to moc pěkné, to nepopírám, ale něco tomu chybělo...”
Aswalka82:
“--”
Ostravanka:
“q”
kami:
“Som spokojná. Prekonalo to všetky moje očakávania. Koniec mi neprekážal, len som si pri ňom uvedomila dávno jasnú vec. Mužské postavy v slashi sú (svalnaté) ženy. Ale páčilo sa mi to. Je to dávno, čo som prečítala "kapitolovú" poviedku a myslela som, že sa mi to už ani nestane, ale stalo sa to je dobré znamenie.”
Mandelinka:
“Líbilo :-)”
Sargo:
“Jů. Nechtěla jsem se do ničeho začítat. Jak to, že jsem to najednou celé přečetla? :-D Moc se mi líbil začátek. To je škoda, že to skončí jako slash, říkám si. A ono to nepřestávalo být dobré a nakonec to vůbec nevadilo, že je to slash. Naopak. To to bylo krásně sepsaný! :-) Po delší ff přestávce to nejlepší (nebo nejhorší, podle toho, jaký je žádoucí následek), čím se dá začít. Ááách, Loki. Jdu si zase přečíst Edu. :-)”
mariaa:
“:)”
Casiopea:
“Ách, to byla nádherná pohádka.! :)”
Ali.eN:
“Jsem nadšená jako už dlouho ne! Vážně se mi povedlo jen opravdu málokrát to - u stejné povídky se smát jak zlomyslně tak i pobaveně, zírat s čelistí na stole a napjatě očekávat, co se stane a nedej bože si říct "ty vole, tohle psal génius". Děkuju ti za tuhle povídku a za hudební tipy k tomu. Držím palce, ať ti to jde dál tak skvěle.”
Mrmla:
“Krásné”
Akkarra:
“I přes ten poněkud pohádkový závěr jsem nadšená. Parádní příběh, dobrý sloh, dobře zvolený styl i tempo, bezvadné charaktery... Upřímně doufám, že to od autorky nebyla poslední FF na Avengers. :)”
Sectumsempra:
“rikate si, ze si date nejakou dobu od FF pauzu, a pak shodou nahod narazite na tohle a je to jak kdyby vam nekdo v hlave rozsvitil neon "You miss slash!"... yep, stahla jsem to behem hodiny a jsem nadsena... we want more!!! || byla jsem uplna napnuta, jak to dopadne a tohle jsem vazne necekala. Dost sladke, ale... uzasne:) *s pripitomelym usmevem pokyvuje hlavou*”