Temné stíny

  • Autor: Salazaret
  • Fandom: Harry Potter
  • Jazyk: ČJ
  • Postavy: Severus Snape/Harry Potter
  • Rating: 18+
  • Slash: ano
  • Dokončeno: dokončeno
  • Počet kapitol: 17
  • Shrnutí:
  • Klíčová slova: snarry

Hodnocení čtenářů:

Lucie:
“...”
Alisenka666:
“Je to téma, které mám celkem ráda a není to špatně napsané, ale pojetí mi tak úplně nesedí, na mě je to až moc emocionální...”
Rulie:
“Ne ne ..... dočetla jsem k úctě k autorovi, ale nevrátím se k ní. Pro tuhle povídku nejsem cílová skupina.”
Extasy:
“:)”
Abigail Laukur:
“****”
Velká_koule_chaosu:
“No nicmoc tedy. :/ Autorka psát umí. Pocity jsou zde vykresleny bravurně. Ale jsou zde strašné skoky v ději, aby se autorka posunula tam, kam chtěla - nenávidí se a na dalším odstavci, BUM a najednou se chtějí, a další odstavec, BUM a už se milují atd.”
lia:
“tuto povídku jsem četla před dlouhou dobou a pořád si pomatuji velmi emotivní příběh. Škoda že Salazaret nedončí ostatní své HP povídky”
shadow:
“Myslím, že autorka chtěla napsat něco, co se ve výsledku až tak moc nezdařilo. K povídce se už nevrátím. 3*”
jesssnape:
“=)))”
KalamityJane:
“:-)”
mariaa:
“3-4”
Akkarra:
“Obsah se mi líbí - ano, uznávám absenci logiky a Potter povýšil záchvaty hysterie o několik levelů, ale i tak. Zpracování mi už přišlo horší - popravdě mě ten sloh někdy dost štval a povídku mi spíš kazil.”
Potkanice:
“...”
Sargo:
“Absence logiky, zato přemíra citů, na to nejsem správná cílová skupina. :-)”
Benny:
“Co napsat k povídce?Dlouho jsem to cítila na trojku.Ale po debatě se Salazaret jsem pochopila lépe povídku.Proč se Harry choval dost depresivně a sebevražedně, ono ani Severus tomu příliš nepomohl.Takže hodnocení odpovída přesně:s radostí se k tomu vrátím:)”
Mrmla:
“..”
belldandy:
“Hodnotit nedopsanou povídku je o hubu. Ale já to udělám .. . ať mě čert vezme. :) Jestli jsem se v něčem pletu, jsemochotná to později odvolat :) Na téhle povídce je pár věcí, které zasluhují pozornost: 1. Salazaret píše nádherně! Možná, že ne vždy na 100 procent psychologicky hodnověrné (v tomto případě si ale myslím opak), možná, že ne na 100 procent IC, možná přemíra citů, kterými čtenáře zaplaví může být někomu nepříjemná - to už je věc nátury - ale pořád platí, že je to nádhera ! 2. Je to jediná česká povídka (z těch, co znám), která je založená na nuceném svazku a opravdu tématizuje "nedobrovolnost" oné záležitosti. Občas si sice říkám, že když je Harry ten hrdina, měl by se věcem umět postavit trochu čelem, jenže .. na druhou stranu - leckde jinde to bere na můj vkus až přespříliš klidně. :) Jako reakci člověka postaveného do takových okolností ji věřím. - Platí, že tohle je moje druhá nejoblíbenější Salazaretina fikce po Future Visione. A že se mi zdá, že jsou to zároveň její nejmladší kapitolovky, myslím, že Salazaret se stále zlepšuje. :)”