Prsten s erbem

  • Autor: Veronika
  • Fandom: Harry Potter
  • Jazyk: ČJ
  • Postavy: Harry Potter/Draco Malfoy, Harry Potter/Lucius Malfoy
  • Rating: 18+
  • Slash: ano
  • Dokončeno: dokončeno
  • Počet kapitol: 1
  • Shrnutí: O Harryho Pottera se v jeden den velmi zajímají hned dva Malfoyové. A jak se zdá, jde jim oběma o stejnou věc...
  • Klíčová slova: PWP, semi non-con, harrylu, drarry

Hodnocení čtenářů:

sirina:
“Zajímavě podané, škoda, že není delší”
Luczaida:
“Na jednu stranu námět pro pwp zajímavý, ale trochu se mi příčí ta ich forma..”
Tereza:
“...”
jesssnape:
“...”
Meera:
“Opět jedna z povídek, které mi na tváři vykouzlily tupý výraz. Povídla byla hezká, sice zdlouhavá, ale dobře propracovaná. Vzdor byl také přesvědčivý, takže nemám co vytknout. :)”
Adelaine:
“Jj, Harryho myšlenky mě taky brzo přestaly bavit, ale nepopírám, že dílo u mě nejspíš dosáhlo svého. Chtít a zároveň nechtít a nesnášet.”
Benny:
“Také nepopírám, že mi imponuje slizský a krutý Malfoy(no jo, když máte doma hodného chlapa)Ovšem zde je Malfoy zřejmě pod vlivem chemické kastrace, sorry, vlastně víliho kouzla.Harryho myšlenkové pochody mne bavily, jen už jich v polovině bylo hodně a cyklicky se opakovaly.Kdybych to měla hodnotit jako PWP, klidně bych tu pasáž se "sexem" vyprávěla jako pohádku na dobrou noc pětileté neteři.Upřimně mne to zklamalo.”
Lanevra:
“Velice pěkná povídka, mám ji ráda, bohužel už není k dispozici (kdo ví jestli kdy bude), což je velká škoda.”
belldandy:
“Pěkně rozvité, nápaditě, D/S PWP. - Lucius Malfoy jako slizký, neodolatelně svůdný a děsivě manipulativní mizera (, u kterého si nemůžete rozmyslet, jestli ho poslat do haj... nebo mu podlehnout. a k tomu ... spousta vílí magie. / Nějak si k tomu neumím vymyslet hodnověrné pokračování, ale .. zatraceně hodně se mi to líbilo. Mám z toho vzrušivé brnění v rozkroku a při tom osypky po kůži z nevole, která se mě zmocňuje, když na mě někdo šahá a já to při tom nechci.”
Mrmla:
“..”
kripolik:
“me to pořád píše že je to jen pro registrované uživatele, ale když se přihlásím tak mi to stejně nejde zobrazit. neví někdo jak to mám udělat?”
Akkarra:
“Ty Potterovy myšlenkové pochody stály za to. :) Jen mi tady neseděl Luciusův charakter - byl prostě až moc...nemalfoyovsky citlivý.... Ale Pottera přechcal (omlouvám se za ten výraz, ale jinak to vyjádřit nelze) dobře. ;)”
Nade:
“Lucius Malfoy je opravdu pomilováníhodný dobyvatel. Harry prostě nemá šanci. Navíc mě často rozesmály Harryho myšlenkové komentáře. Skutečně by to chtělo pokračování, protože se nabízí spousta možností a já miluju Lucia.”
Pyriel:
“Nijak nezapírám, že prostě miluju Lucia Malfoye. A tahle povídka je pro mě dokonalá ukázka semi non-con s Luciem v hlavní roli. Má jen jednu vadu - chtělo by to pokračování :-)) Navíc je to POV z pohledu Harryho, takžse se spoustou vnitřích komentářů.”