Tati, kup nám maminku

  • Autor: Wixie
  • Fandom: Harry Potter
  • Jazyk: ČJ
  • Postavy: Severus Snape/Hermiona Grangerová, Sophia a Matyas, Dora, Remus a Teddy Lupinovci...
  • Rating: 12+
  • Slash: ne
  • Dokončeno: dokončeno
  • Počet kapitol: 28
  • Shrnutí: Voldemort padl, a když Severuse uznali nevinným, mohl se konečně svobodně nadechnout, hlásit se k blízkým, rodině. Dva roky po válce porodila jeho žena dvojčata, ale rodinné štěstí Snapeů nemělo trvat dlouho. Několik dní po komplikovaném porodu žena zemřela. Jestli něco mohlo Severuse poslat na samé dno, byla to tato událost a jediným důvodem, který zabránil tomu, aby se nezhroutil úplně, byli Mathyas a Sophie – jeho děti. My se v našem příběhu setkáme se Severusem o pět let později, kdy se rozhodl vrátit z rodičovské dovolené od tříletých dvojčat zpátky do práce. Na chvíle, které nebude moci trávit s dětmi, našel vhodnou chůvu a ačkoliv je z něj stále ten samý mrzout, jeho život se začíná pomalu stabilizovat. Jen kdyby nebylo všetečných manželů Lupinových...
  • Klíčová slova: snamione

Hodnocení čtenářů:

Rulie:
“totální červená knihovna :D”
Ammorrek:
“skvělá pohádka :-)”
jesssnape:
“3 - 4”
Lutadora:
“super povídka, která vyvolá úsměv na tváři”
Fleur Tera:
“keď opäť nebudem vedieť nájsť jedinú peknú vec okolo seba, spomeniem si na túto poviedku a prečítam si ju znova, lebo človek občas potrebuje veriť rozprávkam, šťastným koncom a ešte sa aj dobre zasmiať :)”
Salome:
“Moc příjemná oddechovka, ve svém žánru patří k nejlepším. Vtipné scény jsou vtipné, a ne trapné, romantika je pozvolná, tedy uvěřitelná.”
ZJTrane:
“Mám rada wixie:) a mám rada dvojičky:)”
l.terka:
“:)”
Lucie:
“...”
Madam Bookfly:
“Super. Romantika a humor v přesně namíchaném koktejlu tak, jak to wixie umí :) Nic pro náročného čtenáře, ale milá, velmi příjemná oddechovka, jakých není nikdy dost. A dvojčata jsou prostě boží!”
Rebeka:
“...”
Nerla:
“Já věděla, že tak skvělý název mě nezklame. Bylo to pěkné a milé, Hermiona jako chůva je skvělá, Snape jako otec je OOC, ale komu to vadí, žejo. Takže vlastně výhrady mám až k úplnému konci, to už je hodně divoký, ale předtím... líbilo se mi to moc.”
Keiko.kei:
“Ze začátku jsem se trochu děsila, ale jsem ráda, že jsem povídce dala šanci. Úžasný humor, takový, který vás prostě donutí se červenat a chichotat... Krásné situace s malými zvídavými dětmi :) Trošku přeslazené, ale i na takové počtení má člověk čas od času náladu!”
Lumos:
“Tuhle povídku já prostě miluju. Je to něco, co si ráda přečtu, když jdu ze školy, rozveselí mě to, potěší i rozesměje. Severus a dvě malé děti, z počátku jsem si říkala, pane bože, ta mu dává, ale nakonec je to perfektní otec a myslím, že dvě děti by jeho tvrdé srdce obměkčilo. Je to nádhera, každou kapitolu myslím na tu další... :)”
Sisi:
“Severus, Hermiona a dve malé deti, dvojčatá! Má moju plnú pozornosť.”
Sectumsempra:
“...”
Sargo:
“Takové pěkné letní čtení. I když je zrovna podzim. :-)”
Chavelierka:
“wixie, je zárukou kvalitní snamionky. Troška cukru, který dnešní šedivá doba vyloženě potřebuje. Wixie má osobitý příjemný hůmor a píše hladkým líbivým stylem. Prostě to co se mi líbí ;-)”
Lanevra:
“Šla jsem si to přečíst v morbidní fascinaci obsahem, leč není to tak strašné, aby mě to zaujalo, což znamená, že se nejspíš najde spousta lidí, kterým se to bude líbit.”
GwenLoguir:
“milujem tú poviedku..”