Noc, kdy zhasly hvězdy

  • Autor: Jacomo
  • Fandom: Harry Potter
  • Jazyk: ČJ
  • Postavy: Severus Snape
  • Rating: 12+
  • Slash: ne
  • Dokončeno: dokončeno
  • Počet kapitol: 1
  • Shrnutí: Double-drabble o jedné červnové noci. Dívala jsem se na obrázek jistého muže a na chvíli se ponořila do jeho vzpomínek. Já prostě nechci věřit, že je vrah...
  • Klíčová slova: Severus

Hodnocení čtenářů:

Nel-ly:

“Opět si myslím, že hodnotit drabblata je trochu scestné, ale budiž... tohle bylo o ničem. Obdivuju autory, kteří dokáží napsat smysluplné drabble (nepatřím k nim, bohužel :D) a tohle to nebylo.”

Salome:

“Tady jsem hodně a vážkách. Zejména:je to poezie, přestože se to tváří jako próza - a já se nepovažuji za odborníka na poezii, na to jí mám načtenou moc málo. A je to pocitovka, a to je velmi subjektivní. Protože jako dobrou vnímáme pocitovku, která rezonuje s něčím v nás, a to je nejen otázka vysílače, ale i příjemce. Mně připadaly některé věty výborné, jiné zas snad až příliš kašírované (citrónová vůně, a hlavně samotný název). Celkově to ve mně nerozechvělo nic - ale to může být problém můj. Hodnotím nakonec jako průměr, protože je to technicky velmi dobře zvládnuté.”

kami:

“Nie. Toto nie je nič. Len málo ľudí dokáže spraviť ozajstnú "pocitovku", väčšina z nich sú renomovaný autori. Nie.”

Jett Alice Black:

“Tak táto jednorázovka mi doslova vyrazila dych. Úžasne popísaná. Ako sa hovorí, v jednoduchosti je krása. A tu to platí desaťnásobne. Naozaj úžasný pocit. Zanecháva krásny pocit na duši. :-)”

belldandy:

“Trojka jako nerozhodně a jako důsledek mé nejistoty, zda dokážu posuzovat poezii. A tohle je poezie, o tom žádná. (Když pisatel užívá celé věty, troufám si být jistější ve svém soudu, jestli to zvládá. :) ) Ale nevěřím, že i kdybych byla schopná přepojit se do poetického módu, viděla bych to na pětku, protože si myslím, že poezie by měla být nápaditá, víceznačná, a tou víceznačností přinášet do jednoduchých situací nový pohled. Já to tu nevidím. Zas si ale nemyslím, že by to byl úplný prů..r. :) I když přiznávám, že tuhle situaci bych raději viděla podanou nějak syrověji, abych ji dokázala sama věřit. S takovými krátkými věci je potíž. Pokud jde o mě, tak abych se přesvědčila, že dotyčný umí psát, abych pochopila, jestli má nějaký styl, potřebuji delší text.”

GwenLoguir:

“...”

Akkarra:

“Pár vět stláskaných dohromady - však ono z toho něco vyleze. Výštěk do tmy. Tohle vážně není nic pro mě.”

Mrmla:

“...”

Casiopea:

“Tak krátký text a člověk má dlouho o čem přemýšlet. Přesně to vystihuje mé pocity z Brumbálovy smrti, z role, kterou v tom všem měl Severus. Harryho bolest... Je to nádherné.”

Memorin:

“takový kousek a pokaždé ukážu pár slz...”