Síla zakladatelů

  • Autor: Majka
  • Fandom: Harry Potter
  • Jazyk: ČJ
  • Postavy: Harry Potter/Severus Snape, zakladatelé
  • Rating: 18+
  • Slash: ano
  • Dokončeno: dokončeno
  • Počet kapitol: 8
  • Shrnutí: Aby HP/SS zachránili svůj domov tak se vezmou.
  • Klíčová slova: romantika

Hodnocení čtenářů:

shadow:
“Zvládla jsem povídku přečíst až do konce. To je asi jediné, co jsem k ní schopná napsat.”
lia:
“:)”
jesssnape:
“přečíst to byla vážně dřina... uděluji si za to bod!”
Benny:
“Špatné.Nejhorší vynucený svazek, co jsem četla.První dvě kapitoly obsahující kecy zakladatelů jsem přeskočila a kdybych se netěšila na sex(Merline, cos jste ode mě očekávali?)Tak to vzdávám po třetí kapitole.Severusovy kecy byly iritující a Harry nezklamal a choval se jako debil.Obrat obou byl podivný a rychlý.Dočetla jsem až do konce a ano, sex mi troch zlepšil náladu.Ale v podstatě nic překvapujícího a zvlhčujícího:D”
Akae21:
“...”
kripolik:
“Nápad je to dobrý a mohla by to být hezká povídka, ale ten vztah se prostě vyvíjel moc rychle! *ehm, ODTUD JE TO TAK TROCHU SPOILER* Chápu sice že už na začátku povídky si nebyli odporní a měli mezi sebou něco jako přátelství, ale i tak! Dva dny spolu (ještě k tomu celkem náročné dny) a už mají sex?! To je trochu moc i na mě. *KONEC SPOILERU* Ovšem kdyby autorka napsala pokračování, trochu zpomalila ve vývoji vztahu (i když přiznejme si, že tam už není moc co zpomalovat) a popsala bitvu o hrad, tak bych jí místo horší 3 dala horší 4 :)”
Mrmla:
“..”
mariaa:
“.”
Velká_koule_chaosu:
“Musím plně souhlasit s Sargo. Mohla by z toho být dobrá povídka, ale mně to prostě nudilo. Navíc to vzali hošánci všechno nějak rychle... 2-3*”
Sargo:
“Nuda a ještě špatně napsané. Ach jo! Přitom jistý potenciál by tam byl, drobné detaily, ve kterých je nápad. Buď autorka potřebuje zestárnout, nebo se ještě strašně moc vypsat, nejspíš obojí.”
Akkarra:
“Už u prvního odstavce jsem si říkala "A jéje...", u třetího odstavce a pindů o lásce jak od jezerních básníků jsem začala třískat hlavou do stolu a od té doby až do konce se nenaskytla příležitost s tím přestat...”
belldandy:
“Je to celkem příjemné počtení. Ale já prostě nepoberu, že se jejich vztah takhle vyvinul ve dvou dnech, i když se mi pravda autorka snaží naznačit, že už byl jiný na počátku fikce. Když to čtu, mám chuť zakřičet: "Zpomalit !" :) jako v té povídce "Zpomalte všichni" od Laume. Tam to pravda bylo horší, ale tam to taky byla parodie. Tak, prosím, zpomalit a bude to fajn.”
delatrix:
“je dobré sledovat jak z nedobrovelného manželství se stane něco jako je láska”