Má Jenny

  • Autor: Profesor
  • Fandom: Harry Potter
  • Jazyk: ČJ
  • Postavy: Remus Lupin/Jenny
  • Rating: 13+
  • Slash: ne
  • Dokončeno: dokončeno
  • Počet kapitol: 1
  • Shrnutí: Nic netrvá věčně. (Alternativní shrnutí: "Lupin stál za rohem celý zcepenělý." :))
  • Klíčová slova: Mary Sue

Hodnocení čtenářů:

Salome:

“Je to ještě horší, než jsem si po přečteněí komentářů představovala, že bude. Měla bych ocenit, že je tam dobře aspoň pravopis, a jenže ono se to mezi těma ostatníma nulama ztratí....”

Benny:

“Ne, dnes nemám chuť kopat do polozdechlých mrtvol.Přečetla jsem si to pouze ze zvědavosti, ano, nádhera.Nezklamalo;)”

Mrmla:

“Nemám slov.”

Nerla:

“Ách óch, to je doják! Kreatura s citlivou povahou, dobrý anděl, vševědoucí dědeček, to je tak roztomile archetypální, až by jeden brečel. Sice je to od začátku do konce hrozné, ale dovedu si to představit i hroznější, takže jeden bod. I když slabý. (Ano, odůvodnit ho pravopisem není špatný nápad, tak to taky udělám.)”

Sargo:

“Úžasné! Tohle bych nedokázala napsat, ani kdyby mě čtvrtili.Půl bodu za dobrý pravopis a druhý za to, že mi bylo dáno zjistit, že všeliké parodie mají svůj ne jen domnělý předobraz. :-D”

SaraPolanska:

“Mám-li být upřímná, četla jsem i horší, takže alespoň půl bodíček bodíček za to, že jsem se několikrát zasmála. :-D Například zcepenělý Lupin nebo Brumbálovo: "Výborně, Remusi, výborně." (které mě teda v kontextu spíš vyděsilo, pravda :-D) či hláška: kouzelný pane... Se jistě stanou legendou. :-)”

SaoKissa:

“Bože, bože, bože, bože, bože, bože, bože, bože, bože, bože, bože, bože, bože. To je taková hrůůůza:P! I když, sic nerada, musím přiznat, že jsem četla horší. Naštěstí to není absolutní Mary Sue → díky bože za tu smrt. Ne ne. My tu totiž máme romantického, slaďoučkého, milujícího panice Remuska. Blé!”

Sectumsempra:

“s touto povidkou jsem se ztotoznila v jedne veci - taky jsem se smala skrz zavoj slz... bohuzel to byl ponekud hystericky smich doprovazejici znechuceni z tohoto dila... odpad :)”

Danae:

“Zdá se mi, že povídka je z webu už nějakou dobu pryč, tady je akorát vytažená prostřednictvím webového archivu. Takže si nejsem jistá, zda nespadá pod kategorii "Respektujte autory, kteří svá díla stáhli z internetu." P.S. Našla jsem povídku na aktivních webovkách, měním odkaz. Edit: SinamLlumi, to asi záleží na interpretaci. Podle mého názoru nejsou archivní kopie zrušených stánek vyhledané přes WaybackMachine totéž co "stará doména".”

Akkarra:

“Tohle je doslova a do písmene na zblití! (Zvracení je v tomto případě příliš slušný termín.)To je tak... Bléééh! Nechutné, patetické, klišoidní... Jdu si sehnat kýbl...”

SinamLlumi:

“Jako já nijak nelobuju za bulímii, ale kdybyste náhodou někdy chtěli zhubnout zvracením, tady máte příležitost. ;) Ne, vážně: tahle je tak klasická, že by se mohla dávat do učebnic. Včetně závěrečné diagnózy. A proto se o ni musím podělit... :) PS: DANAE, tuto povídku nestáhl autor, pouze můj odkaz se nacházel na staré doméně. A pokud umíš číst, dala jsem ji sem pro vzdělávací účely. Zrovna od vás z českých luhů a hájů ty pindy o respektu sedí. S.L.”