Bojovníci z Elvy

 • Autor: piromaan23
 • Fandom: Harry Potter
 • Jazyk: ČJ
 • Postavy: HL. pár: SS/AUTP
 • Rating: není
 • Slash: ne
 • Dokončeno: nedokončeno
 • Poslední aktualizace: 2011-10-13
 • Počet kapitol: 1
 • Shrnutí: Moře přineslo k jednomu opuštěnému ostrovu košík s malým dítkem, které vyrůstalo. tento ostrov nebyl obyčejný, ale vyskytovalo se tam mnoho nadpřirozena.
 • Klíčová slova: mýtické bytosti, milý SS,

Hodnocení čtenářů:

SaoKissa:
“Tak kde začnem 3:D. Bóže, ještě teď mě trochu přemáhá dusivý smích. Tenhle absolutně zbytečný a nehorázně Mary-Sueovský brak, který kdyby viděl nějaký více sečtělý člověk, tak by již pravděpodobně navštěvoval psychiatrickou léčebnu v Bohnicích jako já, bych shrnula v několika děsivě upřímných bodech. 1) Hlavní postava, nepřemožitelná na půl vampírka a na půl elfka, se "skvělým" citem pro barvy (hlavně černou a bílou), nekontrolovatelnými výbuchy emocí, kdy v jedné chvíli, cituji, "řve jako smyslů zbavená" a ve chvíli druhé, což je za dvě sekundy, je přísná a ledově chladnější než severní pól, a která má tak úžasný čich, že během jedné sekundy by zvládla objevit všechna drogová doupata v UK, je mi velmi sympatická → kdo nepochopil, že je to ironie, ať se přihlásí:D. 2) Děj - jeden z nejhorších, co jsem v životě četla. 3) Dva ochránci, John a Jack, řekl někdo autorce, že se jedná o 'skoro' stejné jméno? To je jako kdyby se jeden jmenoval Jan a druhý Honza. 4) Hlavně, že si sbalí lodičky, ale pod ně nic. 5) Trochu mi to připomíná Homérův epos → tisíce postav se jmény, které stejně nikoho nezajímají a v ději povídky se už stejně nevyskytnou. No nestačilo by to už? Takže shrnutí na závěr: POKUD SI NECHCETE PŘIVODIT PSYCHICKOU ÚJMU, NEČTĚTE TO:). P.S. Nevztahuje se na fanatiky do MARY-SUE → těm vřele doporučuji, stejně jako ostatní povídky autora/ky. P.P.S. Rozhodně nemohu souhlasit se Sargo - tahle autorka to nevytáhne vysoko:).”
Sectumsempra:
“no...tohle neni tak strasny, jak ty zbyly tri, kazdopadne hlavni postava je mi uprimne nesympaticka "jsem velice mocna" (a navic si na cestu do anglie nesbalila spodni pradlo a jestli tam chce chodit jen v tom jednom a tom samym, pravdepodobne to bude i hrozna spindira)”
Sargo:
“První kapitola mě upřímně pobavila, ale dál bych to asi číst nezvládla. Autorku bych odhadla jako velice mladou - a jednou bude velice dobrá. :-)”
SaraPolanska:
“Eh? Buď jsem se ještě neprobrala ze spánku anebo mám holt jiný vkus, ale já tedy nemám ráda psaní v první osobě. Celé mi to přijde úžasně naivní. Některé situace jsou na pěst - například konec první kapitoly jsem vůbec nepochopila. Nebudu to ani číst dál - nechci přihlížet krutému ubližování Severovi v budoucích kapitolách... :-D Pro mě první kapitola tak za 1 bod.”
AnneMaria:
“Přečtěte si sami a uvidíte :D”