Buď po mojom boku

  • Autor: Testralka(Tesska)
  • Fandom: Harry Potter
  • Jazyk: SJ
  • Postavy: SS/HP, DM/HG
  • Rating: 18+
  • Slash: ano
  • Dokončeno: dokončeno
  • Počet kapitol: 38
  • Shrnutí: Každý z nich má nejaký problém. Narcissa skrýva tajomstvo, Lucius sedí v Azkabane. Harry nevie ako dať najavo city mužovi, ktorého miluje. Hermiona trpí nielen stratou Rona, ale i zraku. Draco nemá kam hlavu zložiť, zisťuje, že má nevlastného brata, ktorého roky nenávidel a Severus by mal dať všetko do poriadku? Ale aj jeho niečo trápi... A predsa ich všetkých čosi spája. Spoločná minulosť, ktorá im určila i prítomnosť. No bude len na nich, akú si zvolia budúcnosť... Webarchiv: https://web.archive.org/web/20230317194805/https://media1.wgz.cz/files/media1:5640ff33ac58a.pdf.upl/BPMBxpdfx.pdf
  • Klíčová slova:

Hodnocení čtenářů:

kattyV:
“Musím souhlasit s belldandy. Solidně napsané (i přes občasné hrubky), četlo se to příjemně. Ale... Přemíra motivů, z nichž ani jeden nejde do hloubky. Zápletky pro zápletky, jen aby si autorka užila romantického líčení milování na břehu moře. Všechno se vyřeší snadno a rychle, na druhou stranu, něco vůbec. (Nějak nevím, vyřešilo se Severusovo prokletí nebo ne??? A vůbec, proč se omilostněný a po válce všeobecně uznávaný mistr lektvarů nevěnuje vaření lektvarů a dělá práci, která ho nebaví???) Shrnuto a podtrženo. Kdyby zápletek byla polovina a autorka věnovala větší pozornost logice děje i vývoje charakterů postav, mohla by to být výborná povídka. Některé nápady měly potenciál. Takto to zůstalo na půli cesty.”
MoonyStars:
“Príjemný štýl písania a slušná gramatika... no nie len to stačí na kvalitný príbeh. Veľmi nerada, ale predsa, nemôžem inak a hodnotím číslom 2. Príbehovo nezaujímavé, nezapamätateľné a absolútne nič vo mne z deja neostalo.”
Mrmla:
“...”
Akkarra:
“Braková červená knihovna - přečíst se to dá, ale člověk o tom rozhodně nesmí přemýšlet, ani na chvilku... A varování: Cukrovkáři ať nečtou 37. kapitolu, protože je to spolehlivě zabije!”
Adelaine:
“Je to hezký, jen se mi nezdálo, jak a jak rychle se Hermiona dostala ze své fóbie”
mariaa:
“Překvapivě se mi líbila více část s Hermionou a Dracem než Harry a Severus. 3, 5”
belldandy:
“Narcissa má problém, Severus je prokletý, Hermiona se vyrovnává s minulostí a Draca chce někdo odpravit. Když k tomu přidáme dva milenecké páry, řeší se toho tady opravdu hodně. Možná až moc, protože jako rýpavý čtenář mám pocit, že žádný z těchto motivů nedostane podle mého vkusu dostatečný prostor na propracování. a tak z toho má vcelku trochu rozpačitý pocit, že to mohlo být lepší. :( A možná jsem i trochu zaujatá, protože jsem to začala číst jako snarrry, ale v tomto případě je mnohem rozvinutější dramione část. :)”
kripolik:
“jelikož Tess píše pomalu a já se té povídky nemůžu nabažit tak mám začátek přečtený už několikrát :D ... EDIT: takže nakonec jsem začátek přečetla tak 3x a když ji Tess konečně dokončila tak celou ještě 2x :D myslím že to mluví samo za sebe, já mám prostě povídky od Tess ráda :)”
Kate Mathews:
“...”
Velká_koule_chaosu:
“Bavil mě jak vztah Severuse a Harryho, tak Mii a Draca. :) Oddechové čtení, které neurazí. :)”
te.ss.sa:
“zatím super”