Pandořino tajemství

 • Autor: Nimori
 • Překladatel: Mája
 • Fandom: Harry Potter
 • Jazyk: ČJ
 • Postavy: Harry Potter/Severus Snape
 • Rating: 18+
 • Slash: ano
 • Dokončeno: dokončeno
 • Počet kapitol: 8
 • Shrnutí: Některé věci jednou otevřené už se nedají zavřít.
 • Klíčová slova: humor, PWP, počítač, sex , snarry

Hodnocení čtenářů:

jajafilm:
“Je to vtipné, ale napsané bohužel hodně chaoticky.”
Extasy:
“Velmi vtipné :)”
brandivina:
“...”
Cora:
“Ani při druhém čtení jsem se nebavila míň, je to vážně dobrá vzpruha na chmury!”
jesssnape:
“...”
Meera:
“Chvílemi to bylo opravdu chaotické a nepřehledné, nicméně představa Severuse za kompem, jak čte, nebo píše slash mě rozesmála. Nápad dobrý provedení mohlo být lepší. Celkově to byl takový průměr. :)”
T_nule:
“Úsměvné”
Benny:
“Šilená představa Severuse Snapea za počitačem.Místy nuda, jindy mě to docela bralo a pobavilo.Samozřejmě jen za ten konec 4.”
Sargo:
“No... když se u něčeho člověk směje nahlas a s náramnou chutí čte od začátku do konce, asi by měl dát za pět... :-D”
Wendyses:
“ženiální ptákovina :)”
Nerla:
“Před čtyřmi a půl lety (vážně, našla jsem u toho svůj komentář s datem) se mi to líbilo víc, ale furt dobré. Skvělé. Hrozně pěkně zpracovaný nápad, který už asi napadl většinu čtenářů fanfiction. Líbilo.”
Adelaine:
“To byla ptákovina, ale zatraceně vtipná a dobrá.”
Mrmla:
“...”
delatrix:
“nestojí to zanic”
Gartepka:
“Praštěná povídka ve všech ohledech! Přesto, že jsem v určitých chvílích ztrácela nit, jsem se dokonale bavila. Severus komentující fanfiction, skvělé. Doteď se nemůžu přestat culit nad větou: "Tohle bych nikdy neřekl!" :D Nápad téhle povídky je opravdu originální a stojí za přečtení.”
kripolik:
“...”
belldandy:
“I love it... Souhlasím, že představit si Severuse u počítače mi přišlo těžké. Ale nakonec … jsem si překvapivě rychle a hlavně překvapivě ráda na tu představu zvykla. Asi ze stejných důvodů jako miluju anime seriál Genschiken (co může fanoušek anime milovat víc než anime o fanoušcích anime:) ), tak nemůžu odolat této FF (slash o fanouších slashe, ještě navíc z mými oblíbenými hrdiny v hlavní roli.) Spousta takových drobných detailů mi tam přijde prostě rozkošných. Třeba tenhle e-mail:“Tvá gramatika je úděsná. Tvá charakteristika není jen neuvěřitelná, ale vysoce rozporuplná a tvoje povídka je plná dějových děr o velikosti famfrpálového hřiště. Bylo to taky neuvěřitelně žhavý. Prosím napiš víc.“ Božínku, to je tak typický ... A pak .. to psaní slashe ve dvou, to musí být užasný zážitek. Zajímalo by mě, jestli si třeba Ariel Lindt a Gobuss spolu psaní DI také takhle užívají? Doufám, že jo... :) PS: Trochu mi to připomnělo povídku T´hy´la od Dieginy. To není žádná kritika, rozdílů je dost a navíc tohle je tak rozkošný nápad, že zřejmě na něj muselo kápnout a vyzkoušet ho víc lidí. Zatraceně ... až dosud jsem si žádnou jinou vyloženě komickou povídku tak moc neužila.”
mariaa:
“Horší tři...”
Sectumsempra:
“porad si nedokazu predstavit severuse u pocitace... az na obcasne hrubky to bylo fajn ("objetovat svou sobotu" bylo trosku moc :D)”
Akkarra:
“Je to sice děsná ptákovina, ale docela jsem se u ní zasmála. Hlavně ty "zářivé proudy semene" - ty mě opravdu dostaly pod stůl a kolegyni přivodily záchvat smíchu. :)”
Velká_koule_chaosu:
“Tato povídka mě opravdu pobavila. Hlavně ta představa, kdy si Harry a Severus chatovali. :D A jejich "průzkumy" :)”
beruska:
“Zabavna povidka”
Kate Mathews:
“...”
assez:
“Ano.”
Jezinka:
“Jak nemám ráda slash a jak si nerozumím s technikou, tak jsem se u téhle povídky pobavila. Nebo právě proto? Roztomilé, milé, vtipné, zábavné.”
Lenette:
“:-D :-D na tejto poviedke soms a taaak strašne zabavila :-D :-D výborné, výborné, i keď ku koncu už som mala naozaj veľký bordel v tom, čo je realita a čo je "poviedka" rozhodne sa k tomuto dielku vrátim a určite nie len raz ”
Nade:
“Naprosto dokonalé. Na konci už jsme nevěděla co skutečnost a co fikce, aby se to ve finále zcela prolnulo a splynulo.”
sigam:
“Tohle člověka dostane do kolen. Někdy si to musím znovu přečíst :).”
Lilithka:
“Copak podezřelého mají mrzimorská děvčata pod stolem? Žeby pergamen s nemravným slashem, kde je hlavní role dána Severusovi? Žeby způsob, jak donutit Severuse, aby se podíval na mudlovský slashový svět? ”
D.J. Orlovský:
“Některé věci je třeba lepší nevědět, aneb jak Severus překonává nástrahy mudlovské techniky a odhaluje, co se o něm na netu šušká.”
Mandragora:
“Bláznivý příběh, jak Severus zabředl do světa fanfiction.”