Všechno zlé

  • Autor: Blesk
  • Fandom: Harry Potter
  • Jazyk: ČJ
  • Postavy: Harry Potter/Severus Snape
  • Rating: 12+
  • Slash: ne
  • Dokončeno: dokončeno
  • Počet kapitol: 57
  • Shrnutí: Severus Snape se vždy pokoušel chránit toho "Potterovic kluka". Při jeho poslední záchraně je však odhalen, pokořen, zneužit a poté (k jeho velké smůle) i zachráněn. Jak rád by vše konečně skončil, jenže něco mu v tom brání... A Potter se jako vždy do všeho plete.
  • Klíčová slova: mpreg, těhotný, traumatizovaný Severus

Hodnocení čtenářů:

DenDella:

“Vezměte postavy z HP a napište o nich neslash román pro nudící se ženy v domácnosti. Ano, je to takové, jaké to je a děj se odehrává tak, jak se odehrává. Celkově se příběh světa HP dotýká o dost méně, než by měl. Kromě příběhu, který se až moc podobá všední realitě, se tam něco jako kouzla objeví jen vzácně, když si autorka vzpomene. Děj doprovází děsná utahanost a nuda, která nás opouští asi jen každou pátou kapitolu na pár vteřin. 3/2018 dočteno do 30. kapitoly, potřebuji od takového žánru pauzu, abych si zachránila mozkové buňky :). 9/2018 dočtená i druhá polovina. Bohužel musím ohodnotit ještě hůř, než jsem doufala. Několik kapitol odehrávajících se u rozvodového soudu a zbytek zcela o ničem. Ke konci spousta překlepů a nesrovnalostí, ve jménech byl zmatek a byla napsána různě. Nemůžu jinak, ale jsem ráda, že to nemá kapitol víc.”

Nel-ly:

“Co to sakra...!!! (u té 2* je "ve zdraví přečteno", ale bylo to fakt těsně)”

Rulie:

“......”

speisy:

“-”

SinamLlumi:

“Možná pro matky, kterým se IQ obrátilo do záporných hodnot... I když zatím jsem nedočetla, tak třeba ještě narazím na zlato.”

Sargo:

“Fíha, vážně jsem to přečetla celé? Jsem drsoň 8-) Názor mám krapet rozporuplný. "V rámci žánru", tedy ff spíše mateřské, než HP, je to nejméně na čtyři body, i ten pátý klíďo. Jinak spíš tři. Je to plné mile rozhodných, informovaných klišé o těhotenství, mateřství i rodičovství, o chlapech a ženských. Vhodné rozhodně již spíše pro ty, co nějakého potomka doma mají. Jak to dopadne bylo dokonale jasné nejpozději od druhé kapitoly. Ale obrovské plus za to, že vztah SS - HP byl takový, jaký byl. Červená knihovna pro matky na MD? :-D”

Nerla:

“(Přečetla jsem 11 kapitol.) Jsem ochotná uznat, že je to zpracované lépe, než by to dokázala většina autorů, ale ani tak mě to nezaujalo - a že jsem přečetla velký kus, než jsem to vzdala. Jako všude i tady mi Harry vadil v roli cvoka, ale to jsem ještě byla ochotná skousnout - číslo přečtené kapitoly je mi svědkem. Vadilo mi asi spíš, že je to celé tak moc o ničem, vždyť celých těch 11 kapitol se řeší dohromady dvě věci, které mi ke všemu k Snapeovi hrozně nesedí. Nemám v úmyslu to dočítat.”

GwenLoguir:

“Ďalšia ukážka autorkinho talentu. Niet čo vytknúť. Jedna z mojich naobľúbenejších!”

lensha95:

“Když jsem přečetla první kapitolu, ještě jsem prakticky na tuhle povídku neměla názor, zaujal mě nápad a tak mi nezbývalo než čekat na další kapitolu, ovšem dostala jsem se do poloviny 2. kapitoly, rozhodla jsem se, že ve čtení povídky pokračovat nebudu. Ovšem časem, když jsem se jednoho dne nudila, přemýšlela jsem co si přečíst a zrak mi padl na Všechno zlé "Mám to ještě zkusit?" ptala jsem se sama sebe a rozhodla jsem se dát povídce ještě jednu šanci. Ještě že tak. Povídka mě neskutečně chytla a momentálně mám přečtené všechny kapitoly a nemůžu se dočkat další. Tuhle povídku miluju, i když je to vlastně láska až na třetí pohled :).”

finde:

“SS v méně tradičníí roli nechtěného těhotenství”