Den her aneb hry bez hranic

  • Autor: SaraPolanska
  • Fandom: Harry Potter
  • Jazyk: ČJ
  • Postavy: profesorský sbor z Bradavic
  • Rating:
  • Slash: ne
  • Dokončeno: dokončeno
  • Počet kapitol: 1
  • Shrnutí: Zítra v osm ráno začíná každoroční Den her. Letos poprvé. Jediné co potřebujete je nehořlavé oblečení, pohodlné u krku, bez ostrých částí a ozdob. Těším se na velké nadšení z Vaší strany. Sportu a hrám zdar!!! Brumbál
  • Klíčová slova: parodie, humor

Hodnocení čtenářů:

lilith3913:

“Pridávam si pripomienku: NEČÍTAŤ KEĎ OKOLIE SPÍ!!!! A nachystať si vreckovky.”

larkinh:

“:D”

Rulie:

“myslím, že jsme se dlouho tak nezasmála u parodie :D”

Keiko.kei:

“Dá se tam najít pár vtipných hlášek, ale to je tak vše...”

KalamityJane:

“*dead*”

Benny:

“Neinzertovala jsem už na FFD, že všichni mají zakázano mi posílat doporučení na ff?:) Ale tohle se povedlo(Díky za tip)Řehtala jsem se od začátku..Brumbál:'Ten kdo chybí, zvedne ruku'.Minervina omluvenka a nejen ona byla brutální.Úžasné.”

Ostravanka:

“q”

jesssnape:

“...”

Nerla:

“Mě to hodně nebavilo. Resp. asi by mě to bavilo, kdyby to bylo lépe literárně zpracované, ale tohle mi přišlo hodně odfláklé i na parodickou hříčku. Vlastně je ten bod asi jen za Minervinu omluvenku - ta mi přišla (asi jediná) vtipná.”

belldandy:

“No možná to není zrovna dokolané, ale ... Sara Polanska je (myslím nejen) v mých očích královnou českého HP cracku .. a .. tuhle její povídku mám nejraději. Mám ji dokonce raději než obecně asi oblíbenější "Dovolenou ..." . Nu a toto své uznání pro Saru a speciálně pro tuto povídku přeci musím nějak vyjádřit, třebaže fanynka tohoto žánru obecně zrovna nejsem. (Minimálně představu Minerviny maminky píšící omluvenku svému dítku už z hlavy nevystrčím. :) )”

Adelaine:

“Přišlo mi to moc násilné nucení do vtipnosti, až to vtipné nebylo.”

Velká_koule_chaosu:

“Po hodně dlouhý době parodie, co mě rozesmála. Přesto dám 3*, protože mi to přijde hodně jednoduché, nijak nepropracované.”

SaoKissa:

“Nelíbí se mi parodie, ale tohle - tohle už je snad příběh sám pro sebe:D. Nehorázně mě autorky příběhy baví. Dám 5, protože pro mě to jsou nejlepší parodie z ff tvorby.”

Fleur Tera:

“:-D”

Sectumsempra:

“LOL :D”

elulinek:

“Máš dva jedinečné dary: umění psát parodii a umění psát temnou povídku, když máš depresi. Já tyhle parodie miluju, protože nikdo jiný je neumí psát tak dobře. TOP!”

Victoria:

“=D”

sigam:

“Úsměvné.”

Chavelierka:

“Potřebujete provětrat bránici, pak rozhodně tímhle :D”

sandymathews:

“jůůů”

ZJTrane:

“Nikdy nezabudnem na moju nočnú moru po prečítaní tejto Sarinej paródie. Lupin v elasťákoch brrr. A ja chyby nevidím takže plný počet, lebo Sara a jej paródie sú "The best"”

Pyriel:

“Výborně jsem se pobavila (až na tu gramatiku, kvůli které jsem nad jedním souvětím dlouho dumala). Omluvenky to pěkně zakončily, nejlepší byla Minervy a Lupina :.-))”

Neferet:

“Zábavné, opravdu zábavné. Severus nezklamal svojí vychytralostí, až tedy na ten plášť, no jo image se musí dodržovat :D A ty omluvenky taky svělé...”

SinamLlumi:

“:D Minervina omluvenka byla dokonalá! Sára opět nezklamala. Její parodie dělí od dokonalosti pouze občasné pravopisné nebo slohové uklouznutí. Což by hladce mohla vyřešit šikovná beta... :) S.L.”

Akkarra:

“Den her aneb sportem ku zmrzačení.... :) Na Lupina musel být při nástupu úžasný pohled! :)”