Extrémní svádění

 • Autor: Elehyn
 • Překladatel: Erumoice
 • Fandom: Harry Potter
 • Jazyk: ČJ
 • Postavy: HP/SS
 • Rating: 18+
 • Slash: ano
 • Dokončeno: dokončeno
 • Počet kapitol: 22
 • Shrnutí: Přes noc se změní Harry z Chlapce-který-přežil na Chlapce-který-přiměl-bradavické-muže-po-něm-šílet. Ale ne všechny muže. Co se stalo a co to zapříčinilo? A kdo byl zasažen Harryho extémním sváděním?
 • Klíčová slova:

Hodnocení čtenářů:

Extasy:

“Brala jsem to hodně s nadsázkou, jinak se to asi brát nedá. Určitě pobavilo :)”

Rulie:

“Znáte ten pocit, když je to tak špatné až je to dobré ? ..... Je tam opravdu pár docela dobrých momentů a na druhé straně dokonale přeslazená romantika, která je už i na mě moc. Přesto si myslím, že to není úplně k zahození”

l.terka:

“:)”

Adelaine:

“Já nevím, mě to prostě do půlky fakt bavilo jako taková ztřeštěná komedie, pak se stalo to, že to autorka začala myslet vážně a sranda skončila a bylo to dost zlý. Líbil se mi překlad, zvlášť názvy operací stály za to:)”

Benny:

“Rosamunde Pilcher začala fušovat do slashe!!!Zabte všechny spisovatele romantickým sra*ek.Tady mně vyloženě štve jak všichni touží po Potterovi.(Harry, neboj mám tě ráda, jen ne takhle)//Ohodnotila jsem původně na nulu, ale jelikož dávám bod alespoň za překlad.Zvedám tedy hodnocení.”

Mrmla:

“...”

delatrix:

“No prostě boží! Úžasný námět na příběh v téhle povídce. Nevím kam na to chodit”

belldandy:

“Hodnotila bych to jako Assez (občas i zábavné). Pokud jde o zápletku, už z toho, že jsem to dočetla je vidět, že mě to na nějaké úrovni i bavilo. Možná kvůli ní bych mohla dát i za dva body? No dobrá, tak jo. Ovšem jinak je to skvělá ukázka nepovedené "mimocharakternosti", na které bych mohla klidně i ukazovat, jak to mít ve fanfikci nechci.”

Sectumsempra:

“...”

Velká_koule_chaosu:

“Děj ve stylu "všichni slintaj po HP" mi moc neseděl...popravdě jediný co povídku trochu zachránilo byl konec kdy se Severus choval prostě jako Severue, ale i tak... Jinak můžu s klidem říct, že tuto povídku už fakt číst víckrát nebudu”

beruska:

“U tehle povidky jsem se smala”

Kate Mathews:

“řeknu to na rovinu: Tuhle povídku jsem dočetla jen silou vůle a že mi to dalo hodně práce. Je to naprosto absurdni...kdybych to brala jako parodii, tak by to ještě šlo, ale takhle.....ne”

ZJTrane:

“No toto je jedna z mála poviedok, ktorú som nedokázala prečítať.”

sirina:

“Docela jsem se u toho nasmála, ale občas to byla noční můra....”

finde:

“občas jsem měla sto chutí autorku zaškrtit, občas jsem se popadala za břicho”

Akkarra:

“Kdyby to autorka psala jako parodii, tak bych to i barala. Já se ale obávám, že myslela každé slovo naprosto vážně.... Párkrát jsem se i smála, ale to bylo díky stupiditě povídky, nikoli proto, že bych na tom snad shledávala něco vtipného.”

assez:

“No… občas i zábavné.”