Perfektní plán

 • Autor: seeker
 • Překladatel: Mája
 • Fandom: Harry Potter
 • Jazyk: ČJ
 • Postavy: Severus Snape / Harry Potter
 • Rating:
 • Slash: ano
 • Dokončeno: dokončeno
 • Počet kapitol: 1
 • Shrnutí: Voldemorta napadne perfektní plán, jak se zbavit Harryho
 • Klíčová slova: sex, omámený Snape

Hodnocení čtenářů:

Lucie:
“...”
Cora:
“Taky na mě už v první třetině povídky dýchlo Desiderium Intimum /kterým jsem nekriticky uchvácena/; a to nejen nápadně podobnou scénou v přístěnku. Ta živočišnost... Useklý /nebo spíše nerozvinutý/ konec mě nerušil ani nezlobil, kupodivu mi jednou přišlo docela vhod, že si mohu konstruovat epilog přesně podle mých představ a přání. Ukládám do oblíbených a těším se na druhé čtení.”
Trinyx01:
“...”
Benny:
“Jedna z prvních slash povídek, nechci a nebudu na tom hledat chyby.Rozhodně 5*”
Mrmla:
“Pěkné”
Adelaine:
“Pobavilo a líbilo.”
belldandy:
“A do prčic! Dovolím si jednou být při hodnocení zcela vědomě subjektivní. Přečíst si tohle byl pro mě zážitek. Byl to osobní zápas s textem. Na začátku jsem rozhodně nevěřila, že dám takové hodnocení a odpověď na to, proč jsem to udělala rozhodně neleží na konci, který je po pravdě hodně odbytý. Asi prostě potřebuji delší literární útvary - to je to. Než mi něco dojde potřebuji čas. Proto to nebylo žádné z objektivně povedených PWP, které přeložila SinamLlumi, ale právě tato FF, která mě naučila, o čem že ta (ten) seeker je. Zatímco mě na začátku přišel slovní humor autorky rušivý a proto iritující, na konci jsem si na něj tak zvykla, že už jsem si příběh bez něj nedovedla představit. Konečně jsem na emocionální (nikoli prostě racionální) úrovni pochopila, že k jejímu stylu ta lehká míra nadsázky prostě patří, třebaže nepíše žádný vyslovený crack. A pokud jde o příběh, mám pro něj opět zcela subjektivně slabost. Nejen proto, že je to snarry, ale také proto, že mi nápadně připomíná DI. Ovšem zhuštěné z více než šedesáti kapitol do jedné novely :). Tedy pro pořádek, našlo by se hodně rozdílů, ale na druhou stranu i podobností. Zkrátka, i když vím, že si "Perfektní plán" pětku nezaslouží, spíš tak čtyřka by mi přišla přiměřená, míra mé náklonnosti tentokrát je taková.”
Sargo:
“Na to, jak byla povídka krátká, byla její kvalita silně kolísavá :-) Nápad super, ledacos super, ale celek takový nedotažený. I tak ovšem nadprůměr. :-)”
Casiopea:
“Atmosféra na mě působila úplně uhrančivě. Kdyby závěr nebyl tak strašně rychle odbytý, bylo by to dokonalé. Ale i tak veliká spokojenost. Ráda se k ní vracím.”
Mariana:
“Příjemně jsem se odreagovala. Nápad nebyl marný a zpracování se zdařilo. Ve svém žánru lepší průměr až nadprůměr.”
delatrix:
“úžasná povídka, už jsem ji četla několikrát, je hlavně o sexu”
mariaa:
“:)”
SaoKissa:
“Ale tak proč ne. Vracet se k tomu už ale nebudu.”
Fleur Tera:
“vydarené”
Sectumsempra:
“"Nehmotné a královsky nasrané zbytky toho, čím byl kdysi Lord Voldemort..." oprvdu povedene :D:D”
te.ss.sa:
“:D”
Anne:
“*”
sandymathews:
“:)”
Akkarra:
“Ano, vše je naprosto normální... Možná až příliš! :)”
Kate Mathews:
“výborná povídka...úžasná pointa...”
assez:
“Ano.”
D.J. Orlovský:
“Nejlepší je, jak čtenář vidí, že nic není normální, ale Snape si to neuvědomuje, a naopak to, že je všechno vpořádku ho znepokojuje.”