Alternativní konec k HP7

  • Autor: Alane
  • Fandom: Harry Potter
  • Jazyk: ČJ
  • Postavy: Harry, Ginny...
  • Rating: 12
  • Slash: ano
  • Dokončeno: dokončeno
  • Počet kapitol: 1
  • Shrnutí: Krátká povídka pro ty, kteří nejsou spokojeni s koncem ságy o HP. LINK NEFUNGUJE.
  • Klíčová slova:

Hodnocení čtenářů:

Lucie:
“:)”
Adelaine:
“No, mně se epilog u HP nelíbil, ale když už tam musel být, tak si myslím, že to mělo skončit, jak to skončilo. Velmi naivně se mi nelíbí ve ff nevěra, ale i tak oceňuji, že tohle nebylo špatné.”
Mrmla:
“---”
sandymathews:
“...”
belldandy:
“Na konec HP ságy nadávat nepotřebuji, ale když tohle je tak roztomile podvratné, že to prostě musím ocenit. A to jsem "snarry shipper", takže můj konec by musel vypadat jinak. :) Proč si to jednoduše nenapsat podle svého vkusu. Právě kvůli tomuhle jsou přece fanfikce tak skvělé ... Přiznávám, že číst znovu to asi nebudu, ale pamatovat si to budu navždy.”
SaoKissa:
“Já... si nemůžu pomoct. Pro moji zhýralou dušičku přináší hlavní pointa tohoto extra-super-ultra-mega-krátkého-příběhu to správné potěšení. Muhehe, prostě nesnáším Ginny, no:P.”
Zrzka Lenka:
“Mně se prostě líbí ten nápad :-)”
Emily:
“Mno.. jako je to krátké, ale když se nad tím člověk zpětně zamýšlí, je to vážně zajímavé...”
Kate Mathews:
“celkem zajímavé....čím více nad touto povídkou přemýšlím, tí více se mi líbí :-D”
SaraPolanska:
“A mě se to líbilo. Možná je to tím, že je to první věc na tenhle způsob, co jsem četla. Není to za 3. Je to spíš 3, 5 :-) protože ač to nebylo to nejlepší, co jsem kdy četla, budu si to pamatovat a někdy se k tomu vrátím. :-)”
Marion Daé:
“povídka mi není sympatická obsahem, ale myšlenkou. taky si píšu konce filmů, seirálů, ba i povídek tak, jak bych si je přála. někdy na papír, někdy v hlavě. záleží na tom?”
Purple Haze:
“Sice je fascinující (kecám - není, tohle je přece FF (!) deník), kolik se tu objevuje povídek od téhle autorky, která HP fanfiction pověsila na hřebík už před nějakými dvěma roky a už s ním nechce nic mít (nehledě na to, že výraz "slashařka" by ji asi urazil :-), ale neodolal jsem. No jo - stará Alane. Alane z doby, kdy psala na Nápoji lásky. To se s novou Alane - Alane z queer unie ODG - nedá vůbec srovnávat. Skoro bych se vsadil, že dneska by řekla: "Mně je úplně jedno, s kým se dal na konci Harry dohromady, protože je více než pravděpodobné, že to tak jako tak nebude žádná selanka. To je prostě život." A za sebe dodávám: Ta Ginny mi jakožto Harryho přítelkyně teda přijde věrohodnější než Draco, a to jsem gay, co fandil Brumbálovi. :-)”
Mysty15:
“Občas mám pocit, že jsem jediný slashař na světě, co necítí potřebu mermocí nadávat na konec HP ságy.”
Nade:
“To potěší, i když jsem tuhle variantu už četla na několik způsobů.”
Akkarra:
“Škoda, že to takhle nebylo i v knížce. :)”
Mandragora:
“To je báječný nápad si tento konec vložit do knihy, mohlo by to zmírnit tu trudomyslnost. :))”
Ivet:
“Myslím, že Rowlingová si spletla epilog. Kdyby tohle bylo v knize, tak bych jásala radostí. ..Co už s mými úchylnými představami. :D Moc se mi to líbilo. Nejspíš si to přidám do knížky, ať to zmírní mé utrpení při čtení verze od oficiální autorky. :D”
ZJTrane:
“HEh, ja som čakala niečoo iné napríklad oživenie Severusa ale toto ma vážne pobavilo :DDD”
zmije:
“Zajímavější varianta happyendu.”