Neplač, nemám to rád

  • Autor: Severka Plamenná
  • Fandom: Harry Potter
  • Jazyk: ČJ
  • Postavy: Severus Snape/Hermiona Grangerová
  • Rating: přístupné
  • Slash: ne
  • Dokončeno: dokončeno
  • Počet kapitol: 7
  • Shrnutí: Dle slov autorky - Zdá se, že jsem konečně zas jednou něco vyplodila. Nejspíše sedmirázovka, která, obávám se, bude až příliš dojemná. Přesto by mohla potěšit každého, kdo trpí tím, jak se ubližuje a křivdí našemu milému SS :-)
  • Klíčová slova: Snamione

Hodnocení čtenářů:

Ostravanka:
“q”
l.terka:
“:)”
Sectumsempra:
“ten konec byl uplne priserny (fakt), ale... ja chci to pexeso!!:D”
Rebeka:
“:)”
Nerla:
“Já vím, že je to moc přeslazené a idealizované a mimo téma a mimo všechno, ale pořád je to mimořádně kvalitně sepsané a kdyby bylo více takových povídek, vůbec bych se nezlobila.”
Mája:
“Tak jsem přečetla velmi jsem se pobavila. Dojemný příběh podaný velmi humorným způsobem. Myslím, že se k němu ještě někdy ráda vrátím.”
Slythoryn:
“Kontrasty... Místy vtipné, ale zároveň i trochu smutné. Ale Šebaštiana jsem si zamilovala.”
GwenLoguir:
“babička, no, vtipní, inak... jednoduché”
beruska:
“BRUMBALOVA BABICKA ME NEJVIC POBAVILA, TEDA ALESPON MZSLIM ZE TO BYLO TADY.”
Neferet:
“...”
SaraPolanska:
“Četla jsem asi před rokem, něco mě pobavilo, něco bylo přehnané, ale lepší průměr bych určitě dala :-) Možná bych dala i 4 body, ale závěr byl na mě moc sladký.”
Aha_Lucia:
“bŕŕŕ, bohate by stačila jedna kapitolka..”
Purple Haze:
“Vtipné, SKVĚLÝ sloh, Sebastián je celý tatínek... a ty různé "vychytávky" jako je čarodějnické pexeso a jediný obraz Brumbála, se kterým se dá ve zmrzlinářství jeho babičky mluvit, protože na všech ostatních má pusu zalepenou sladkostmi, vzpomínka na včelu... Bez rozmýšlení dávám pět bodů!”
Akkarra:
“Ten závěr mi přišel trochu moc přeslazený, nicméně Šebaštián a Brumbálova bábrdle to hravě vyrovnávají. :)”
ZJTrane:
“Túto poviedku radím medzi tie, ktoré mám najradšej. Perfektne som sa na Severusovi bavila ale najviac ma dostali básničky od Severky: "Někdo nám v šenku obrátil sklenku vzhůru dnem v ruletách času zlato tvých vlasů prohrál jsem...." nádherné a dokonalé.”
bedrníka:
“Dobře napsané, ale hodný Snape, a k tomu otec Hermionina dítěte, není můj šálek kávy.”
ave:
“Kdyby tak všechny HG/SS povídky měly takové kvality jako tahle, která má vtip a spád a uvěřitelnost.”
Danae:
“Severčin majštrstyk. (Změnila jsem link na méně nebezpečné místo. Na tomto blogu je Severčina povídka s jejím svolením.)”
angie77:
“„Nepudu, já šem analchišta.“ Nádherná povídka. Rozverná, s myšlenkou a přiměřenou dávkou romantiky. Kromě Šebaštiana Glenžla a obou hlavních hrdinů je tu taky skvělá postava Brumbálovy babičky a ano, skutečně řádně přihlouplý Harry Potter”
Jacomo:
“Povídka se Severčiným oblíbeným pairingem, která díky humoru a naprosto skvělé postavě Sebastiana Grangera vysoko ční nad pseudoromantické slátaniny. Snape je zde v rámci možností maximálně kanonický, Hermiona nezvykle nerozhodná a Harry prostě na zabití. A pro mě je to navíc povídka, která mi naprosto změnila život. Například slovní spojení jako /lůšové pyšamo s medvítkem/, /Ty šeš Šnejp?/ či /JE nezničitelné!/ se tak nějak vloudila do slovníku celé mé rodiny :-)”