Rozdíl mezi Černou a Temnou
Autor: Marika Tepeš Jazyk: ČJ
Ami:
“Jelikož autorku znám a Snucius je moje nejoblíbenější párování, je to možná ovlivněno, ale tak co už... Dost mi to ale připomíná moji nejoblíbenější povídku (vlastně víc než jen dost), ale není to tak skvěle napsané.”
Přidělené hodnocení: 3 Dne: 2013-04-30 21:19:49
Soup
Autor: caycowa Jazyk: fanart
Invictus: Neporažený
Autor: StarCrossed Jazyk: ČJ
Benny:
“Platí to samé, co jsem napsala u Nocí, prostě láska...Navíc se těším jako malé dítě.Vždycky mne zajimalo, co se Sevovi prohání makovicí.”
Přidělené hodnocení: 5 Dne: 2013-04-30 17:00:51
HP- Lord Voldemort, Sex God
Autor: caycowa Jazyk: fanart
Amarilli:
“To je... to je... :D :D :D :D :D Ale ten Peter :D :D :D”
Přidělené hodnocení: 5 Dne: 2013-04-30 16:07:16
Soup
Autor: caycowa Jazyk: fanart
HP- Lord Voldemort, Sex God
Autor: caycowa Jazyk: fanart
Soup
Autor: caycowa Jazyk: fanart
Akkarra:
“Ten brumbál - to je výraz.... :D Já jsem sice zastáncem toho, že anime styl nemá v HP co dělat, ale tady se to vážně povedlo. :)”
Přidělené hodnocení: 4 Dne: 2013-04-30 10:50:31
Soup
Autor: caycowa Jazyk: fanart
Lanevra:
“Copak to vaříš Severusi? :-D//Hrozně se mi zalíbil tenhle druh malby, ty Severusovi otrávené ksichty a Brumbálovi vousy.”
Přidělené hodnocení: 4 Dne: 2013-04-30 10:17:04
Normal day at Hogwarts
Autor: jeremia Jazyk: fanart
belldandy:
“Jak lidé nemohou mít rádi lidé Brumbála, když je přece tak milý? :)”
Přidělené hodnocení: 4 Dne: 2013-04-30 08:49:09
Normal day at Hogwarts
Autor: jeremia Jazyk: fanart
Normal day at Hogwarts
Autor: jeremia Jazyk: fanart
Lanevra:
“Něco úsměvného pro zpestření večera a ráda se k tomu vracím. :-D”
Přidělené hodnocení: 4 Dne: 2013-04-29 23:57:40
Jak je důležité míti Nevilla
Autor: Lanevra Jazyk: ČJ
Sectumsempra:
“Lanevra je jedna z mala autoru, jejichz Severuse zeru (oooch) Takze, ted si utru slinu a vyplodim nejaky rozumny komentar: Sice jsem obcas nevericne koukala na gramaticke chyby, ale ony jsou tak zoufale nepodstatne, kdyz tu mate skvelou charakteristiku postav a nemene dobry dej. Jasne, ze sem tam mi neco nesedelo, ale v povidce me to vubec nerusilo. Celou dobu jsem chtela dat ctyrku, ale proste.... Snape a steak? Snape a whisky? Snape a "friends with benefits"? A k tomu dokonaly parchant, prolezly zmijozelskymi vlastnostmi skrz na skrz? Tak presne tohle je TEN Snape, kteryho mam postaveneho na jakymsi piedestalu;)) Za pet a netrpelive cekam na dalsi dil!”
Přidělené hodnocení: 5 Dne: 2013-04-29 23:11:26
Narozeniny
Autor: Tobinka Jazyk: ČJ
Benny:
“Rating 18?Trochu přehnané tvrzení, ale budiž.Povídka slušná, ale znechutila mě chyba ve slově RYFLE.//Jistě, musíme strašit děti přehnaným ratingem:)”
Přidělené hodnocení: 3 Dne: 2013-04-29 23:06:59
Černá není jen znamením smrti
Autor: Lilithka Jazyk: ČJ
Sectumsempra:
“prvni dil se mi - bez znalosti druheho - jevi jako slaboducha brecka. Nicmene, pote, co jsem precetla druhy a znova se vratila k tomuto... jo, ma to neco do sebe. P. S. tohle je jedna z povidek, u kterych si rikam, zda je "jen" vyplodem autorciny fantazie, nebo ma zaklad v realite..”
Přidělené hodnocení: 3 Dne: 2013-04-29 22:59:29
Černá není jen znamením smrti II.
Autor: Lilithka Jazyk: ČJ
Sectumsempra:
“jak jsem si u prvniho dilu rikala, co je to za emo denicek, tak to bylo... och.”
Přidělené hodnocení: 5 Dne: 2013-04-29 22:56:37
Milovat tě je nevděčná věc (ale někdo to dělat musí)
Autor: Aradia Jazyk: ČJ
Sectumsempra:
“jedna z prvnich FF, co jsem kdy cetla... mozna tady je puvod meho znechuceni nad mpregem (ne, dobre, kdyz se mi ted v hlave vybavil obrazek tehotneho Severuse - ano, damy, TEN obrazek :D - neni to uplne prvni duvod) Dalsi vec je ta, ze mi tam absolutne nesedla Hermiona a spoustu dalsich veci ohledne Snapea...”
Přidělené hodnocení: 2 Dne: 2013-04-29 22:49:49
Barty - Book VS Movie
Autor: madcarrot Jazyk: fanart
Narozeniny
Autor: Tobinka Jazyk: ČJ
Sectumsempra:
“Povidka, ktera obsahuje femslash a taky naznaky jinych paru. Jedine, co obcas chybi, je interpunkce. Vlastne se mi zda, ze obcas ujizdi i stylistika. Slabsi tri. Benny: rating je opsan primo ze stranky, na ktere je povidka...”
Přidělené hodnocení: 3 Dne: 2013-04-29 22:28:45
Problém lorda Voldemorta
Autor: Lanevra Jazyk: ČJ
Černá není jen znamením smrti II.
Autor: Lilithka Jazyk: ČJ
Benny:
“Dobře, beru zpět, zas tak bezcitná mrcha nejsem.Pokračování je rozhodně lepší než první díl.”
Přidělené hodnocení: 4 Dne: 2013-04-29 19:44:32
Černá není jen znamením smrti
Autor: Lilithka Jazyk: ČJ
Benny:
“Je mi do pláče...merlinžel kvůli toho jaká jsem mrcha.Nic jsem necitila.”
Přidělené hodnocení: 2 Dne: 2013-04-29 19:38:40
The Name I''ll Give to Thee
Autor: Lomona Aeren Jazyk: AJ
Severka S. Rogueová:
“Výborně napsaná povídka, napínavá, akční... slash až v posledních několika kapitolách.”
Přidělené hodnocení: 5 Dne: 2013-04-29 19:21:45
Potřebuji tě. Potřebuješ i ty mě?
Autor: Ostrolist Jazyk: ČJ
Dědictví
Autor: Alane Jazyk: ČJ
Benny:
“Jako občasný romantik, bych brala trochu "cukrování" mezi Harrym a Sevem.Tohle bylo tak šileně pragmatické i na mne.Celkově se mi to zdá divné a "nereálné".”
Přidělené hodnocení: 2 Dne: 2013-04-29 18:28:39
Milovat tě je nevděčná věc (ale někdo to dělat musí)
Autor: Aradia Jazyk: ČJ
Benny:
“Budu se opakovat, ale svádění je rozhodně za 5, ale poté je to děs a hrůza..Hermiona se tam srala proč?”
Přidělené hodnocení: 2 Dne: 2013-04-29 18:19:53