Výběr povídek podle počtu hodnocení

Voldy nemá mimino

  • Autor: Beketamen
  • Fandom: Harry Potter
  • Jazyk: ČJ
  • Postavy: Voldy / Ela
  • Rating: 18+
  • Slash: ne
  • Dokončeno: dokončeno
  • Počet kapitol: 1
  • Shrnutí: Povídka, která boří pravidla (ehm...minimálně to jedno o Maruškách). Povídka, která otřese vaším pohledem na školní osnovy. Povídka, pro kterou zatím nevymysleli adekvátní rating.
  • Klíčová slova: slabikář, Mary Sue

Hodnocení čtenářů:

Benny:

“Tak brutálně nechápu..vtipné?NE.Děťinsky vtipné?Počkám až nastoupí neteř do první třídy a zeptám se ji.Za sebe řikám,že je to nevýslovná kokotina.Fuj.”

Adelaine:

“Pardon, tohle fakt nedávám.”

Ostravanka:

“q”

kami:

“Odkaz mi nefunguje, ale ak si dobre pamätám, tak to bolo vlastne len hranie sa so slovami. Nič vážne.”

Salome:

“Literární úroveň slabikáře mě rozčilovala od první chvíle, kdy jsem ho v pěti letech otevřela a začetla se. Ale touhle surrelitou získal jiný rozměr. Neuvěřitelná blbost. Takže čtyři :)”

Sargo:

“:-D”

belldandy:

“Ze mne tu infantilitu ještě pořád nikdo nevytloukl. :) Takže bych se nejspíš nad "Máma mele Emu" ještě pořád bavila. Mám ráda to surreálné potkání naivity se sadismem či obscénností. /// Koukám, že povídka, již není na původním odkazu (http://timeeater.sosaci.net/viewstory.php?sid=36&ageconsent=ok&warning=4) na sosacích dostupná. Snad autorku nenaštvu, když dodám na odkaz na její nejspíš neautorizované uveřejnění (http://tercza.blog.cz/0705/o-tohle-se-musim-podelit).”

Sectumsempra:

“cekala jsem nejakou vtipnou uchylarnu, avsak misto zachvatu smichu jsem jenom trestila oci a v hlave mi blikal neon WTF?... zatim jedna, ale odkladam k opetovnemu precteni na pozdejsi casy...asi nemam ten spravnej matros, nebo co”

GwenLoguir:

“Somarina. Alebo proste neviem oceniť krásu zmiešania nevinných prváckých čítaniek a chorého psychopata Voldyho a jeho kumpánov..”

Slythoryn:

“Jednoduše geniální spojení průpovídek Ela mele maso a našeho Voldyho”

Crystal:

“Ela je mamut jsem už jen težko rozdýchávala :D”

Akkarra:

“To je docela dobrá blbost... :)”

Kate Mathews:

“Nádhera....to byl úžasný slohový zážitek....”

Rebelka:

“Myslím, že o to právě jde, aby to připomínalo ZŠ průpovídky :D. Živoucí důkaz toho, že i s malým množstvím písmen se dají dělat velké věci. Povídku jsem četla už několikrát a nikdy mě nepřestane udivovat.”

SaraPolanska:

“Ujeté to je, vtipné taky, ale já jsem z toho až tak uchvácená nebyla. Po přečtení komentů jsem čekala daleko víc. Ano, poznala jsem několik podobností, skrytých významů (možná i ty, co tam nebyly :-D), ale nevím...”

SinamLlumi:

“To je ale blbost... Připomíná mi to ZŠ a průpovídky jako „máma mele Emu, máme málo masa“, vyryté na každé druhé lavici. S.L.”

ZJTrane:

“Tak neviem čo na toto napísať. Ani neviem či som sa bavila, ale má to štýl. Za ten si to určite zaslúži 5 bodov ale ja neviem.”

Aha_Lucia:

“Ela je mamut ma dostala!”

neviathiel:

“Dokonale zvrhlé. :-)”

Mandragora:

“Totální zhůvěřilost. :))”

Zuzule:

“To je opravdu maso. :D”

Lunkvil:

“Tato povídka je unikátní a shrnutí "dosud pro ni nebyl vynalezen rating" zdaleka nepřehání". Děsivé je, že když mi tuhle padl do ruky slabikář, skutečně jsem tam našla větu o Tomovi a masu...”

darken:

“Geniální hovadinka.”

ave:

“Dobrá literatura mění naši představu o světě. Tahle povídka navždy změní vaše vzpomínky na slabikář. Fakt!”