Výběr povídek podle počtu hodnocení

Počet hodnocení:
115 53 52 50 48 43 42 41 
40 39 38 36 35 34 33 32 31 
30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 
20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 
10 

Lettered - v dopisech

 • Autor: Pir8fancier
 • Překladatel: KalamityJane
 • Fandom: Harry Potter
 • Jazyk: ČJ
 • Postavy: Draco Malfoy/Harry Potter
 • Rating: 18+
 • Slash: ano
 • Dokončeno: dokončeno
 • Počet kapitol: 1
 • Shrnutí: Draco píše zpočátku anonymní dopisy Harrymu.Povídka je 18+, protože i když jsou dopisy jednostranné, o erotické napětí v nich není nouze :-)
 • Klíčová slova: Drarry, dopisy, Epistolary Fic

Hodnocení čtenářů:

Tereza:
“...”
Nymphilia1:
“♥”
ygritte:
“...”
StormBringer:
“Ne úplně můj styl - moc řečí a málo děje. Předvídatelný průběh. Přesto objektivně vzato smekám před autorkou, že dokázala napsat něco uvěřitelného, ono ani to "plkání" nebylo vlastně vůbec špatné :)”
Cora:
“Výraz absolutního uznání pro autorku i překladatelku. Nikdy bych byla nevěřila, že jednostranné dopisování může být podáno až takhle výborně. Přemýšlím, jestli jsem v téhle formě povídek vůbec četla něco lepšího...”
LiviaCullen:
“nádherné”
Rulie:
“Trochu mi vadilo, že tam nejsou Harryho odpovědi, ale na povídce to kouzlo neubralo”
brandivina:
“neoslovilo, bohužel :(”
jesssnape:
“4-5”
bwews:
“..”
shadow:
“Na jednu stranu to byla krásná povídka plná pocitů, na druhou musím říct, že se mi četla až těžko. Mně konec jednoznačný nepřijde, a ač je možná dobře, že díky tomu povídka déle zůstává v paměti, tak ráda po dočtení zažívám pocity spokojenosti, „štěstí“ a ty se tentokrát nedostavily. Nevím, jestli se k povídce ještě někdy vrátím. Děkuji za skvělý překlad.”
KalamityJane:
“To jsem jediná, komu ten konec připadá zcela jednoznačný? O.o EDIT: Ok, přečetla jsem pokračování, konec je vážně velmi nejednoznačný. :D”
Silvia.Feroceta:
“...”
Fleur Tera:
“veľmi pekné.. vtipné a neotrelé”
belldandy:
“Juj! Uvěřitelné sólo Draca Malfoye ve formě dopisů. Užasné! Pro mě jedna z nejlepších drarry, jaké jsem kdy četla. Mám slabost pro deníkovou nebo dopisovou formu psaní, ale málokomu se z ní daří zacházet tak smysluplně. Miluji na tom to, co tam je, i to, co tam chybí (víc než kdyby to tam bylo). Dává to smysl? Asi stěží. :) Taky mám ráda takovéto nejednoznačné konce. Pocity z nich ve mě neuspokjeně ještě dlouho resonují. A kromě toho jsem vážně ráda, že jsem si konečně mohla přečíst něco v českém překladu od Pir8fancier. Doufám, že někdo (ať už to bude KalamityJane nebo třeba Adelaine, která podle všeho s tou myšlenkou lehce koketuje:) ) od ní ještě něco přeloží.”
ZJTrane:
“Má to v sebe veľmi veľa citu a nehy. A je mi z tej Dracovej voľby ťažko...”
Lucie:
“Povídky plná citu, napětí, erotického jiskření, smutku, tíhy, okořeněná špetkou humoru.”
Akkarra:
“Mám svůj tip, co si Draco zvolí, ale doufám, že dá přednost kávě. :)”
Mrmla:
“Taky doufám že si vybere kávu.”
Benny:
“Jednak už mám přečteno v angličtině a zhruba měsíc i překlad od Jane(ano, protekční smrad jsem :D)A jak jsem psala u originálu, překladatelka si zaslouží o bod vyšší hodnocení než originál.Musím říct, že i přes vlnu v které se to nese, mi z toho konce bylo úzko, i když zůstavá vše otevřeno.Tohle si budu dlouho pamatovat.”