Výběr povídek podle počtu hodnocení

Dychtivý šepot

 • Autor: Tira Nog
 • Překladatel: Tesska
 • Fandom: Harry Potter
 • Jazyk: SJ
 • Postavy: Harry Potter/Severus Snape
 • Rating: 18+
 • Slash: ano
 • Dokončeno: dokončeno
 • Počet kapitol: 11
 • Shrnutí: Auror Harry Potter je prekvapený zo stretnutia v gay bare. Objaví tam niekoho, koho by na tomto mieste nečakal ani vo svojich najdivokejších snoch. Povídka má 11 kapitol.
 • Klíčová slova: gay bar, HP/SS, Snarry

Hodnocení čtenářů:

LiviaCullen:

“Prijemne, oddychové čítanie.. veľmi pekne napísané”

Keta Mar:

“Autorka má talent”

Alisenka666:

“Moc pěkné, od autorky se mi víc libí jiné povídky, ale tahle rozhodně stojí za přečtení...”

Vai:

“Stojí to za přečtení.. ;)”

Extasy:

“D O K O N A L O S T po všech stránkách”

Cora:

“Zatím jediná autorčina povídka, kterou jsem přečetla celou; ten pověstný tiranogovský Severus se mi tady nezdál až tak... tak. Příjemně mě překvapily pasáže, ve kterých mělo COSI zaznít, ale zůstalo to pěkně po chlapsku nevyřčeno.”

Rulie:

“:....”

jesssnape:

“jedna z povídek, které jsem četla tolikrát, že už je znám nazpaměť... 5***”

brandivina:

“Jedna z nejkrásnějších snarry. Čtu už poněkolikáté a vždy jsem do téhle povídky víc a víc zamilovaná.”

KalamityJane:

“Ach bože, já nemám ohodnocený Dychtivý šepot?! Miluju ho a rovnou si ho jdu přečíst znovu :))”

Adelaine:

“Myslím, že Tiru jsem už dostatečně pomlouvala jinde, ale přiznávám, že tohle je na ni docela povedené (dá se přečíst bez většího skřípění zubů:)). Za to ji přidávám bod;)”

Desire:

“Moc se mi líbila,. Já Jsem celkově vděčný čtenář. Nebyl to složitý příběh, zato nádherně napsáný a krásně přeložený. :)”

Benny:

“Kvůli této povídce jsem se stala zavislá na snarry.Jediná Tira Nog, která mne nemučí přes 20kapitol citovým rozpoložením hlavních hrdinů.A nesmím zapomenout pochvalit užasnou slovenšťinu, Tess díky za překlad.//Opraveno.Ps.První a poslední Tira Nog ve které jsem schopná akceptovat Severuse jako submisivního v posteli(obyváku).Hodnocení nezměněno.”

Tintinka:

“Moc hezké, měla jsem jen trochu problém se slovenštinou. Jedna z povídek, které si určitě přečtu znovu...”

Sargo:

“Pwp s trochou symbolickeho deje, zcela klasicke, obstojne napsane... co dodat. Snad jen ze se Snapem to nemelo nic moc spolecneho.”

Nerla:

“Klasika. (SPOILER:) Slávou pronásledovaný Harry se dá dohromady s nedobrovolně osamělým Snapem, ačkoliv přátelé nemají pochopení... kolikrát jsme to už četli? A přece si to přečteme znovu - zrovna tady příjemně zpracované s tunou cukru navrch. Snape sice není sarkastický a Harry je nezvykle sebevědomý, ale komu to vadí?”

belldandy:

“Takový všední obyčejný příběh, jak se dají dva osamělí muži dohromady. To, že jsou to Harry a Severus se může zdát i zbytečné, Ale je to tak věrohodně nepateticky napsáno, že je něco takového radost číst. Severus je samozřejmě v Tiřině podání uke, s tím je třeba při čtení počítat. :) PS: Někdy může být klíč od cizího bytu tím největším dárkem. A tenhle dárek, to je zároveň má nejoblíbenější scéna z Dychtivého šepotu.”

Akkarra:

“Nepravděpodobné, v čele s ťunťovitým Severusem... A stejně se u toho zubím jako idiot a držím jim palce. :)”

Tina_tt:

“...”

Mrmla:

“...”

Sectumsempra:

“nemuzu hodnotit jinak; vzhledem k tomu, ze jsem kazdou prelozenou cast ocekavala opravdu...hm...dychtive? :D”

Velká_koule_chaosu:

“Úsměvně zvláštní mají hoši vztah... :) Cítila jsem z povídky hlavně její reálnost - přesně takovýto přístup k homosexuálům by podle mého kouzelnický svět měl.”

Fleur Tera:

“veľmi príjemná oddychovka hoci občas som sa nemohla ubrániť smiechu nad niektorými slovami, ktoré boli z hľadiska existencie pre mňa trochu sporné :D 3, 5”

ZJTrane:

“Táto poviedka je jednou z tých najlepších HP/SS určite sa k nej vrátim.”

kripolik:

“...”

finde:

“slovenský překlad další povídky od Tiry Nog, nemůžu hodnotit objektivně, protože jsem pozitivně zaujatá, přestože mi dělalo trochu problém zvyknout si na sexuálně submisivního, ale nádherně protivného Severa.”