Výběr povídek podle počtu hodnocení

Počet hodnocení:
115 53 52 50 48 43 42 41 
40 39 38 36 35 34 33 32 31 
30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 
20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 
10 

Neplač, nemám to rád

  • Autor: Severka Plamenná
  • Fandom: Harry Potter
  • Jazyk: ČJ
  • Postavy: Severus Snape/Hermiona Grangerová
  • Rating: přístupné
  • Slash: ne
  • Dokončeno: dokončeno
  • Počet kapitol: 7
  • Shrnutí: Dle slov autorky - Zdá se, že jsem konečně zas jednou něco vyplodila. Nejspíše sedmirázovka, která, obávám se, bude až příliš dojemná. Přesto by mohla potěšit každého, kdo trpí tím, jak se ubližuje a křivdí našemu milému SS :-)
  • Klíčová slova: Snamione

Hodnocení čtenářů:

Ostravanka:
“q”
l.terka:
“:)”
Sectumsempra:
“ten konec byl uplne priserny (fakt), ale... ja chci to pexeso!!:D”
Rebeka:
“:)”
Nerla:
“Já vím, že je to moc přeslazené a idealizované a mimo téma a mimo všechno, ale pořád je to mimořádně kvalitně sepsané a kdyby bylo více takových povídek, vůbec bych se nezlobila.”
Mája:
“Tak jsem přečetla velmi jsem se pobavila. Dojemný příběh podaný velmi humorným způsobem. Myslím, že se k němu ještě někdy ráda vrátím.”
Slythoryn:
“Kontrasty... Místy vtipné, ale zároveň i trochu smutné. Ale Šebaštiana jsem si zamilovala.”
GwenLoguir:
“babička, no, vtipní, inak... jednoduché”
beruska:
“BRUMBALOVA BABICKA ME NEJVIC POBAVILA, TEDA ALESPON MZSLIM ZE TO BYLO TADY.”
Neferet:
“...”
SaraPolanska:
“Četla jsem asi před rokem, něco mě pobavilo, něco bylo přehnané, ale lepší průměr bych určitě dala :-) Možná bych dala i 4 body, ale závěr byl na mě moc sladký.”
Aha_Lucia:
“bŕŕŕ, bohate by stačila jedna kapitolka..”
Purple Haze:
“Vtipné, SKVĚLÝ sloh, Sebastián je celý tatínek... a ty různé "vychytávky" jako je čarodějnické pexeso a jediný obraz Brumbála, se kterým se dá ve zmrzlinářství jeho babičky mluvit, protože na všech ostatních má pusu zalepenou sladkostmi, vzpomínka na včelu... Bez rozmýšlení dávám pět bodů!”
Akkarra:
“Ten závěr mi přišel trochu moc přeslazený, nicméně Šebaštián a Brumbálova bábrdle to hravě vyrovnávají. :)”
ZJTrane:
“Túto poviedku radím medzi tie, ktoré mám najradšej. Perfektne som sa na Severusovi bavila ale najviac ma dostali básničky od Severky: "Někdo nám v šenku obrátil sklenku vzhůru dnem v ruletách času zlato tvých vlasů prohrál jsem...." nádherné a dokonalé.”
bedrníka:
“Dobře napsané, ale hodný Snape, a k tomu otec Hermionina dítěte, není můj šálek kávy.”
ave:
“Kdyby tak všechny HG/SS povídky měly takové kvality jako tahle, která má vtip a spád a uvěřitelnost.”
Danae:
“Severčin majštrstyk. (Změnila jsem link na méně nebezpečné místo. Na tomto blogu je Severčina povídka s jejím svolením.)”
angie77:
“„Nepudu, já šem analchišta.“ Nádherná povídka. Rozverná, s myšlenkou a přiměřenou dávkou romantiky. Kromě Šebaštiana Glenžla a obou hlavních hrdinů je tu taky skvělá postava Brumbálovy babičky a ano, skutečně řádně přihlouplý Harry Potter”
Jacomo:
“Povídka se Severčiným oblíbeným pairingem, která díky humoru a naprosto skvělé postavě Sebastiana Grangera vysoko ční nad pseudoromantické slátaniny. Snape je zde v rámci možností maximálně kanonický, Hermiona nezvykle nerozhodná a Harry prostě na zabití. A pro mě je to navíc povídka, která mi naprosto změnila život. Například slovní spojení jako /lůšové pyšamo s medvítkem/, /Ty šeš Šnejp?/ či /JE nezničitelné!/ se tak nějak vloudila do slovníku celé mé rodiny :-)”