Přehled povídek autora - angel6881

Radioactive // Multifandom

Odkaz | Autor: angel6881 | Fandom: Multifandom | Jazyk: fanvid | Postavy: Sherlock, Potter, Winchester ... doplňťe si sami | Rating: 12+ | Slash: ne | Dokončeno: dokončeno | Počet kapitol: 0
Shrnutí: Zřejmě to bude o tom, že každý fandom zažívá svou Apokalypsu. :) (To má být, prosím, parafráze Sectumsempřina popisku k "Hugging Campaign" :) )
Klíčová slova: fanvid, fanvideo

Usmevava_Barush:

“..”

Ostravanka:

“q”

palanda:

“.”

Sargo:

“Připomíná mi to můj oblíbený guláš, který dělám vždycky, když má a) přijít hodně lidí b) potřebuji vyčistit špajz. Je výborný.... :-) // Edit: vracím se k tomu poněkolikáté, písničku jsem si oblíbila... zvedám na pět.”

Casiopea:

“Rozhodně úžasný kus střihačské práce, dokonale vymazlené scény, které sedí na hudbu, jako by tam patřily. Na druhou stranu to na mě i přes ten vizuální koncert působilo trochu přeplácaně, a i když chápu myšlenku, chyběl mi tam příběh. Hodně dobrá čtyřka.”

Slythoryn:

“...”

Memorin:

“bvbv”

Mrmla:

“..”

Heredhether:

“Ach, Kahlan... Věčná škoda, že další řady Legend of the Seeker už nebudou :( Video sršící energií. Jinak pozor, může být spoileroidní.”

Akkarra:

“Nevím, tohle mě nijak neoslovilo. Ale písnička dobrá. /// Tak jo. Zkoukla jsem to ještě několikrát a přišla tomu na chuť. Máte pravdu - je to pecka. Už to mám i stažené. :)”

Lanevra:

“Tohle video jsem pochopila tak, že apokalipsou a koncem jsme si mi sami. Tak si vykládám text písně a hrdinové co jsou tam znázorněni jsou zhoubou sami sobě. Někteří explicitně jako Potter s kusem Pána zla v těle, Sam s démonickou krví, ta z Resident Evil nakažené zombie virem. Jiní třeba sovu posedlostí jako Sherlock nebo ten ze Sin City. Dohromady jsou všichni sobě ničivím elementem tím, co dělají a jak se chovají.”

belldandy:

“Lze se na to dívat i tak, že vám někdo nabídne v jednou videu nejvíc cool scény ze všech fandomů. Asi to není tak úplně vhodné pro někoho, komu se násilí ze zásady hnusí, protože tady se tak trochu oslavuje. :) - No já miluju to stavění scén vedle sebe. To hledání paralel. // Lanevra: Uznávám, že tvá interpretace je lepší ... :) Tím chci říct, že je výborná.”