Přehled povídek autora - Pale-Slytherin

Potio felis

Odkaz | Autor: Pale-Slytherin | Překladatel: Sitara | Fandom: Harry Potter | Jazyk: ČJ | Postavy: Harry Potter/Severus Snape | Rating: 18+ | Slash: ano | Dokončeno: dokončeno | Počet kapitol: 4
Shrnutí: Obvyklý Snarry scénář - nehoda ve třídě lektvarů. Nepříjemné vedlejší účinky. Oplzlost. Sedmý ročník.
Klíčová slova: Snarry, nehoda při lektvarech

LiviaCullen:
“Spôsob akým harry a severus spolu komunikovali sa v malo ktorej poviedke nájde a preto aj keď je toto hrozne klišé sladarna tak ju robí práve toto výnimočnou”
Keta Mar:
“:) Rozkošná”
Haniiinka:
“Boží krásné”
lia:
“:)”
Rulie:
“:)”
belldandy:
“3/4. V zásadě jde o tu nejklišovitější slashovou klasiku - Harry a Snape si víceméně odpustili už kdysi v minulosti, jakousi podivuhodnou shodou okolností mají oba zálibu ve stejném pohlaví, pak přijde nehoda při hodině lektverů a Albus Brumbál hodí toho kluka Severusovi na hlavu a zbytek ... ten už si domyslíte sami. Tím kořením navíc, které tohle činí zajimavým, jsou ty uši, ocásek a vrrrčivé předení. Z druhé strany věřím, že z takových skvělých ingrediencí jako jsou uši, ocásek a předení by se toho dalo vytřískat i mnohem víc. Nu což, doufám, že takovou FF jednoho dne najdu. :)”
Trinyx01:
“Miluju kočičárny! :P”
jesssnape:
“já to ještě nekomentovala?! to musím hned napravit... je to nejlepší kočičárna, kterou jsem měla to potěšení číst, a v kombinaci se vším tím vtipem, skvělým překladem a se sexem =D no prostě nádhera! =) 4 - 5”
shadow:
“Nejlepší Sitařina kočičárna.”
Usmevava_Barush:
“..”
mariaa:
“...”
Akae21:
“Moc pěkné. Líbilo se mi to.”
Benny:
“Čičinka a snarry k tomu...”
Velká_koule_chaosu:
“....”
Fleur Tera:
“niektoré hlášky nikdy nezabudnem :)”
Casiopea:
“To byla prostě paráda. Víc takových. :)”
Sargo:
“Dobrá srandička :-) Autorčina (a překladatelčina) jazyková gymnastika byla převelice sympatická - a vážně vtipná :-))”
Akkarra:
“Tohle je tak nehorázná ptákovina, že tomu jeden nechce ani věřit. :) Ale boha jeho - je to taková prdel... :D Mount Snape... :D”
speisy:
“Tahle povídka mě baví, Harry je tu hrozně... hm, roztomilý by bylo přijatelné. Severus je Severus. Zábavná, úsměvná povídka, překlad mě vyhovuje. :-) EDIT: Po přečtení se nic nezměnilo. Úsměvná povídka se sexy scénou :-)”
Mrmla:
“Pěkné.”
Lanevra:
“Bylo to veselé, nápadité, ale nebránila bych se rozvedení, ale což... ona je to spíše taková širší PWP než dobrodružně-romantický příběh. :-)”
Adelaine:
“Nic převratného od toho nečekejte, ale skvěle jsem se bavila. A slovní obraty neuvěřitelné...”