Přehled povídek autora - Misplaced776

You Asked Me Once [Sarek and Amanda Star Trek 2009]

Odkaz | Autor: Misplaced776 | Fandom: StarTrek | Jazyk: fanvid | Postavy: Sarek / Amanda | Rating: Pro všechny | Slash: ne | Dokončeno: dokončeno | Počet kapitol: 1
Shrnutí: Další zpracování vztahu Amandy a Sareka. (Použity záběry výhradně ze Star Trek 2009)
Klíčová slova: sarek, amanda, vulkán, vulkánec, spock

Usmevava_Barush:

“.”

palanda:

“ST beru ale tohle..nevim”

Sargo:

“Jako dobrý, no, jen vlastně není moc důvod na to koukat, protože tam chybí cokoli navíc. A jelikož tu byly už dvakrát zmíněné Vraždy ve Vulkánské akademii, zmíním je potřetí: podle nich by to bylo lepší, protože tak je to správně! :-))”

belldandy:

“I když se zhodnocením nového Star Treku docela souhlasím s Lanevrou (Jak si mám zamilovat AU příběh, kde mi vyvraždí hned z kraje mou oblíbenou rasu :) ), nešvary tohoto videa vidím spíše v něčem jiném :). Tedy v tom, že to je cosi jako vystřihnutý příběh Amandy a Sareka z nového ST. Tohle prostě natočil režisér a jeho štáb a autor videa už příliš mnoho invence nepřidal. Nicméně trpně doznávám, že jsem na konci tím Sarekovým pohledem byla dojatá a to jsem ty Vraždy ve Vulkánské akademii kdysi dávno četla. :) Ono to souvisí celkově i s tím, jak je Sarek právě v tomto filmu ztvárněn. Stejně jako se Spockem jsem s ním spokojená tak stěží na půl, ale už jsem si hold zvykla. :)”

Lanevra:

“Toto video má dle mého názoru několik nešvarů které jsou však způsobené předlohou, nikoliv zpracováním, které je takové, jaké mám u videí na kánonické páry ráda. tedy čisté, prostě, bez zbytečných efektů a založené na pěkné hudbě. Prvním nešvarem je samotná skutečnost že je to Star Trek 2009. Co k tomu říct? Myslím si že nikdo, kdo má na srdci vypálený znak Flotily, nemůže tuto efektně natočenou špatnou fanfiction považovat za plnohodnotnou součást Star Trek světa. A druhým obrovským nešvarem - opět způsobeným předlohou - je Sarekův výraz na konci videa, něco jako: "Umřela mi zlatá rybička, no a co? Stejně chcípla jedině proto, že jsem ji nekrmil, protože jsem ji neměl rád." Takoví postoj k Amandině smrti prostě odmítám přijmout a každý kdo si přečte "Vraždy ve vulkánské akademii" na tom jistě musí být stejně... :-D Ano, toto se stane, když belldandy zmíní nějakou povídku nebo video.”